Wall Street 2: Všechno, co potřebujete vědět
|

Wall Street 2: Všechno, co potřebujete vědět

Kultovní film Wall Street 2 v režii Olivera Stone vkročil rázně na plátna českých kin. Jaké jsou nejlepší hlášky z tohoto filmu a je premiéra filmu Wall Street signálem k nákupu akcií? A jaké jsou další zajímavé filmy, které odkrývají zákulisí hráčů z Wall Street?

  • Wall Street 2: Na tyhle hlášky jděte do kina! Peníze nikdy nespí. Dnes přichází do kin pokračování kultovního filmu všech makléřů. Gordon Gekko, jeho dcera a její snoubenec Jacob možná nesehrají scénář roku, ale dají divákům nahlédnout na finanční trhy a turbulence, které je provázejí v posledních letech. A nejen finanční profesionálové se mohou těšit na vtipné hlášky hlavních postav.

  • Wall Street 2 jde do kin. Je čas nakupovat akcie Jak "ovlivnila" premiéra prvního dílu kultovního filmu Wall Street svět investic? A je důvod na základě "Stoneova indikátoru" nakupovat americké akcie (index Dow Jones)? Nápovědu nabízí graf, který k premiéře filmu Wall Street 2 připravila investiční společnost Salman Partners

  • Wall Street 2: Gekko "Veliký" se vrací Gordon Gekko (Michael Douglas), pro mnoho investorů kultovní postava amerického oscarového filmu Wall Street, se již na podzim (30.10.) vrátí na plátna kin. Znovu v režii Olivera Stonea ve filmu Wall Street 2: Money Never Sleeps.

  • Wall Street: Filmy, které musíte vidět! Deset filmů, ze kterých lze načerpat nejen poučení o návycích profesionálů z Wall Street, ale také vědomosti o fungování největšího světového obchodního centra.