Jak získat všechna potřebná data o akciích Googlu?
|

Jak získat všechna potřebná data o akciích Googlu?

Zamlouvají se vám akcie Googlu? Před nákupem jakékoli akcie je nutné provést detailní analýzu historie akcie, vzorců, názorů analytiků a všeho ostatního, co se za tím skrývá. Musíte pečlivě analyzovat grafy, abyste určili jejich maxima a minima a zjistili, co způsobilo pohyby ceny akcie Googlu. To vám poskytne informace, na základě nichž můžete udělat správné investiční rozhodnutí ve správný čas.

Objednejte si celou brožuru NAUČTE SE OBCHODOVAT AKCIE OD PROFESIONÁLŮ.

Všechna potřebná data, analýzy, předpovědi, zprávy a tipy o akciích Googlu najdete ve Stock Screeneru a Research Centre od Saxo Bank, přístupných v rámci online obchodní platformy SaxoTrader a SaxoWebTrader. V případě, že před stisknutím tlačítka "koupit" chcete znát nezkreslené názory a tipy od investorů a traderů, navštivte Euroinvestor Forum (také dostupné z obchodních platforem Saxo Bank).

Určení vhodného okamžiku ke vstupu může být obtížné, obzvláště pokud čekáte na pokles akcie. Skutečnost je taková, že před nákupem akcie není nutné čekat na pokles. Pokud totiž studujete akcii, která již je "vysoko", ale má další růstový potenciál, můžete investici realizovat hned a při dalším posílení ceny akcie realizujete zisk.

Takže studujte akcie a předvídejte, kam se vyvine cena akcie. Vaše investiční rozhodnutí by se měla zakládat jak na názorech odborníků, tak na vlastní analýze. Je to proces přizpůsobování scénáře aktuálnímu dění, které ukazují data.

Abyste lépe pochopili, kam se cena akcie pravděpodobně vydá, použijte ve Stock Screeneru od Saxo Bank kritéria jako vývoj ceny akcie, valuace a další.

Mějte na paměti, že i když akciový trh generuje velké peníze, je rizikový a nepředvídatelný. Doporučujeme maximálně využívat výše zmíněné nástroje dříve, než investujete reálné peníze.

Pro více informací o Stock Screeneru se nalogujte do platformy SaxoTrader nebo SaxoWebTrader. Více o obchodování akcií v praktickém manuálu NAUČTE SE OBCHODOVAT AKCIE OD PROFESIONÁLŮ.