Na co sbalíte ženskou? Bankéři z Manhattanu mají jasno
|

Na co sbalíte ženskou? Bankéři z Manhattanu mají jasno

Patříte k uznávaným "lovcům"? Ať vás uznává kdokoli, zaujmout a "ukecat" holku je docela kumšt. Boháči z Manhattanu, mezi něž nepochybně patří stovky bankéřů a makléřů, na to jdou po svém. Kdepak dobrá večeře, super auto, natož třeba skvěle zachytat na hokejovém šampionátu!

Bohatství
Apartmán v Upper East Side

"Když v New Yorku řeknete porno, hodně lidí si bude myslet, že mluvíte o realitách," vysvětluje finančník a multimilionář John, který nechce sdělit celé jméno.

"Každý druhý na Manhattanu může mít Ferrari za dvě stě tisíc dolarů nebo vás vzít na večeři za tisíce," pokračuje. "Ale kdo má dneska přímo v Apple super bejvák za deset mega?"

John často cestuje kvůli práci a svůj více než 400metrový byt na Upper East Side pravidelně půjčuje kolegům, kteří jsou single. A kolegové prý díky tomu slaví úspěchy u náročných newyorských krasavic.

Bohatství je sexy: Ženy si lépe užijí sex s pracháči

"Alfou a omegou všeho je luxusní výhled na město," chlubí se John. Vypráví o kolegovi z Londýna, který slavil každou noc úspěch hned u tří žen, i když (bohužel) ne najednou.

"Když přišly ke dveřím, už je to dost bralo. Ale jakmile se podívaly z okna, byla to tutovka." Jak se dostaly ke dveřím, to už John nevysvětluje.

Nicméně pro ty, kdo mají zbytečných deset milionů dolarů a ještě je neulovila nějaká česká silikonová štika, je rada jasná: Vyrazte do New Yorku, naučte se anglicky, kupte si luxusní apartmán - a o zbytek (vašich peněz) se postará někdo jiný.

Co dělají obchodníci, když po nocích neobchodují?

Zdroj: New York Post