Týdenní horoskop pro obchodníky
|

Týdenní horoskop pro obchodníky

Každý týden přinášíme exkluzivní horoskop pro obchodníky. S naší pomocí můžete nahlédnout do budoucnosti. Planety vám odhalí, jak dosáhnout zisku!

Horoskop na týden 25. 7. - 31. 7.

KOZOROH 22. 12. - 20. 1.

Při setkání se známými tradery rozptýlíte dusnou atmosféru. Máte totiž empatii a cit pro druhé, což vám pomůže odhalit jádro problému a ubezpečit okolí o tom, že vše dobře dopadne. Vaše diplomatické schopnosti by vám mohl tento týden závidět leckterý vyjednávač.

BERAN 21. 3. - 20. 4.

Tento týden se můžete těšit na veselé setkání se známými tradery. Užijete si příjemnou a pohodovou atmosféru s lidmi, kteří žijí trhy a po nějaké době se setkáte i s novými lidmi. Novinky z jejich života vás překvapí. Jednoduše vás čeká povedená akce.

STŘELEC 23. 11. - 21. 12.

Kdosi ve vás probudí soutěživého ducha. Ukážete proto okolí, že když chcete, umíte z trhů dostat velké zisky. Bude to velice důležité, a to především pro vás samotné. Upevníte tak své sebevědomí a důvěru ve své schopnosti. Máte veliký potenciál.

BÝK 21. 4. - 21. 5.

Pro svého nadřízeného, který začíná s tradingem, se stanete pravou rukou. Kolegové vám budou tuto pozici závidět a proto se připravte i na pár nevybíravých, rýpavých poznámek. Naštěstí si z nich nemusíte nic dělat. Váš šéf dobře ví, proč si zvolil jako svou pomoc zrovna vás.

VODNÁŘ 21. 1. - 20. 2.

Jistý trader se vám vyzná ze svých pocitů. Jeho upřímnost vás až zaskočí. Přesto necouvejte jenom proto, že máte strach či nedostatek představivosti. Mohli byste tak přijít o šanci na dobrý vztah. Dejte dotyčnému šanci. Uvidíte, že se to vyplatí.

RYBY 21. 2. - 20. 3.

Připravte se, že se tento týden nestane v zaměstnání nic zajímavého. I když by se to mohlo zdát poněkud nudné, rutinní činnosti a zaběhlý stereotyp vám budou naprosto vyhovovat. Své myšlenky totiž v současnosti soustředíte na trading a budete tedy mít větší prostor se v něm rozvíjet.

LEV 23. 7. - 22. 8.

Otevírání většího počtu pozic bude vaší slabou stránkou. Jednoduše nedokážete odolat příležitostem, které vidíte na více trzích. Svůj obchodní účet proto pořádně provětráte. I když vás nejspíš nemine nějaká ztráta, otevřete i pár velmi výhodných pozic.

Nenašli jste své znamení? Chcete znát svůj osobnostní horoskop, nebo vědět, co vás čeká v roce 2011? Stačí se podívat na stránky ForexZone.cz.