Týdenní horoskop pro obchodníky
|

Týdenní horoskop pro obchodníky

Každý týden přinášíme exkluzivní horoskop pro obchodníky. S naší pomocí můžete nahlédnout do budoucnosti. Planety vám odhalí, jak dosáhnout zisku!

Horoskop na týden 1. 8. - 7. 8.

KOZOROH 22. 12. - 20. 1.

Život vám rozjasní nový tradingový nápad. A rozhodně nepůjde o jen tak ledajaký nápad. Tentokrát cítíte, že by to mohla ta pravá výhoda v trhu, která bude fungovat dlouhodobě, protože je založená na tržní pravdě. Přesto se raději neukvapujte ve svých závěrech. Žijte přítomností a nový nápad podrobně otestujte.

BERAN 21. 3. - 20. 4.

Vydařené školení, které jste absolvovali, vám dá nové naděje. Konečně překonáte veškeré splíny a pesimistické nálady. Uvědomíte si, že tradingový život přináší různá překvapení. Nikdy nevíte, na co zrovna narazíte. Proto se nesmíte poddávat depresím. Vše vždy dobře dopadne.

STŘELEC 23. 11. - 21. 12.

V citové oblasti se budete cítit značně rozpolcení. Na jednu stranu toužíte po stálém a stabilním vztahu, který by vám dal jistotu a klid. Na druhou stranu máte pocit, že se ještě nechcete usadit a rádi byste si užívali nezávazného stylu života. Dokud si to v hlavě nesrovnáte, obchodujte jen minimálně, nebo vůbec. Emocionální zmatek by měl negativní dopad na vaše obchodní rozhodnutí.

BÝK 21. 4. - 21. 5.

Nenecháte se přinutit k otevření obchodu ve spěchu. Moc dobře si totiž uvědomujete, že rčení práce kvapná málo platná platí téměř stoprocentně. Proto tedy odmítnete jakékoliv předčasné závěry a zbrklá rozhodnutí. A uděláte jenom dobře. Nestojí to za to.

VODNÁŘ 21. 1. - 20. 2.

Od tradingu se nenecháte nikým rozptylovat. Naopak, vaše koncentrace na výkon bude extrémní. Připravte se proto na to, že se setkáte s nepochopením okolí. Ostatní mají jednoduše jiné priority. Snažte se to tolerovat a nepouštějte se do zbytečných hádek.

ŠTÍR 24. 10. - 22. 11.

Pracovně i finančně se vám bude tento týden mimořádně dařit. Buďte si jisti, že vás vaši nadřízení vychválí do nebes a navíc k tomu přidají i odpovídající finanční prémie. Obchody které tento týden otevřete, se vyvinou do pěkných ziskových pozic. Je dost možné, že se setkáte se závistí kolegů, ovšem to vám radost nezkazí.

BLÍŽENCI 22. 5. - 21. 6.

Máte vyzkoušený obchodní systém, který obchodujete? Přesto se může stát, že se vám budou myšlenky toulat okolo jiného nápadu. Přesto vše zůstane jen u teoretického snění. Moc dobře si uvědomujete, že váš obchodní systém je prioritou číslo jedna. Jde jen o to, že jinde se zdá tráva zelenější.

Nenašli jste své znamení? Chcete znát svůj osobnostní horoskop, nebo vědět, co vás čeká v roce 2011? Stačí se podívat na stránky ForexZone.cz.