Týdenní horoskop pro obchodníky
|

Týdenní horoskop pro obchodníky

Každý týden přinášíme exkluzivní horoskop pro obchodníky. S naší pomocí můžete nahlédnout do budoucnosti. Planety vám odhalí, jak dosáhnout zisku!

Horoskop na týden 15. 8. - 21. 8.

KOZOROH 22. 12. - 20. 1.

Téměř veškeré své úspory utratíte na dovolené. I když to bude pro vaši peněženku silná rána, rozhodně nebudete výdajů litovat. Ba právě naopak. Užijete si nezapomenutelné zážitky a příjemné chvíle, které vám již nikdo nemůže vzít. Proto přeci děláte trading, abyste si vydělané peníze mohli dobře užít.

BERAN 21. 3. - 20. 4.

Nečekaný ztrátový obchod vás nepříjemně zaskočí a udělá vám čáru přes rozpočet. I když budete v jistou chvíli nemile překvapeni a nebudete si vědět rady, brzo přijdete na efektivní řešení, které váš obchodní účet dostane opět do černých čísel. Chce to jenom trochu fantazie.

STŘELEC 23. 11. - 21. 12.

V tradingu vám bude chybět vášeň a jiskra. Obojí se však dá dohnat a nic není neměnné. Záleží tedy jen na vás, jak se k problému postavíte. Nedovolte, aby se z vašeho tradingu vytratil žár. Stačí se jen trochu více snažit a hned bude lépe.

BÝK 21. 4. - 21. 5.

V současných dnech trpíte zoufalou nerozhodností. To bude v tomto týdnu vaše nejslabší stránka, která by vám mohla nepříjemně komplikovat váš trading. Proto se snažte nehledat v každém obchodě problémy a nechte se vést svou intuicí. V jednoduchosti je síla.

VODNÁŘ 21. 1. - 20. 2.

Protějšek bude mít klíčový vliv na vaše finance a budoucí investice. I když máte možná pocit, že všemu rozumíte nejlépe, nakonec připustíte, že partner má jisté trefné připomínky, které vám mohou velice pomoci. Zapomenete proto na falešnou hrdost.

RYBY 21. 2. - 20. 3.

Pro okolí budete vy a vaše tradingové povolání jedna velká záhada. Oříšek, který ne a ne rozlousknout. I když je to do jisté míry náhoda a vy sami jste o nic takového neusilovali, uvidíte, že to bude příjemný pocit. Ostatní budete přitahovat jako magnet a pozornost si užijete.

LEV 23. 7. - 22. 8.

Ač by se vám to mohlo zdát nepravděpodobné, manuální práce v domácnosti vás začnou bavit a dokonce se díky nim skvěle odreagujete. Ne nadarmo se říká, že dělání smutky zahání. I vy zjistíte, že při práci se myšlenky přestanou točit okolo trhů a grafů.

Nenašli jste své znamení? Chcete znát svůj osobnostní horoskop, nebo vědět, co vás čeká v roce 2011? Stačí se podívat na stránky ForexZone.cz.