Týdenní horoskop pro obchodníky
|

Týdenní horoskop pro obchodníky

Každý týden přinášíme exkluzivní horoskop pro obchodníky. S naší pomocí můžete nahlédnout do budoucnosti. Planety vám odhalí, jak dosáhnout zisku!

Horoskop na týden 29. 8. - 4. 9.

KOZOROH 22. 12. - 20. 1.

Podaří se vám vyhnout se nepříjemnému obchodu. I když se budete muset uchýlit k nedodržení obchodního plánu, pořád platí, že i plány se mohou ve výjimečných situacích porušovat. V tomto případě si totiž ušetříte mnohé patálie. Raději se ale ostatním svými manévry moc nechlubte.

ŠTÍR 24. 10. - 22. 11.

Pro trading vám bude chybět elán a nadšení. I když se dost možná snažíte překonat a dostat ze sebe maximum, uvědomte si, že signály svého těla nemůžete ignorovat donekonečna. Raději se proto zamyslete nad příčinami svých problémů a trvající únavy.

STŘELEC 23. 11. - 21. 12.

V jisté obchodní metodě najdete zalíbení. I když si možná říkáte, že není šance metodu s vaším účtem obchodovat, věřte, že s optimistický přístupem a vírou v dobrý konec dokážete vše, co si usmyslíte. Proto nepropadejte skepsi a pokuste se ukázat to nejlepší, co ve vás je.

BÝK 21. 4. - 21. 5.

V tradingu se začnete realizovat a budete mít plnou hlavu plánů do budoucna. Váš partner z vás bude nadšený. Píle a odhodlání se totiž poznají na první pohled. Buďte si jisti, že také kolegové se vámi budou inspirovat. A možná i trochu žárlit.

VODNÁŘ 21. 1. - 20. 2.

Domluvená schůzka s mentorem bude mnohem lepší, než čekáte. Proto zapomeňte na skepsi a pochybnosti a užívejte si dobré nálady s člověkem, který trhům opravdu rozumí. Občas máte sklony vidět všechno příliš černě a tentokrát byste se mohli připravit o skvělou šanci zlepšit své obchodování.

RYBY 21. 2. - 20. 3.

Budete mít pocit, že pro svoji rodinu představujete jen zdroj financí. Pokud si připadáte využíváni, nebojte se to dát svým blízkým najevo. Vůbec si totiž neuvědomují, že by něco mohlo být špatně a vůbec nemají ponětí, jak těžké je vydělávat tradingem peníze. Uvidíte, že vás pak velice rychle přesvědčí o opaku.

LEV 23. 7. - 22. 8.

Konzistentní zisky jsou již za dveřmi. Proto se nevzdávejte v cílové rovince a ukažte svým blízkým, že máte odhodlání a vytrvalost. Pokud o tom přesvědčíte sami sebe, buďte si jisti, že o tom přesvědčíte i ostatní. Zasloužená odměna vás pak jistojistě nemine.

Nenašli jste své znamení? Chcete znát svůj osobnostní horoskop, nebo vědět, co vás čeká v roce 2011? Stačí se podívat na stránky ForexZone.cz.