Týdenní horoskop pro obchodníky
|

Týdenní horoskop pro obchodníky

Každý týden přinášíme exkluzivní horoskop pro obchodníky. S naší pomocí můžete nahlédnout do budoucnosti. Planety vám odhalí, jak dosáhnout zisku!

Horoskop na týden 8. 8. - 14. 8.

KOZOROH 22. 12. - 20. 1.

Vaše ztráty z minulého týdne zachrání váš nejúspěšnější obchodní systém.A můžete si být jisti, že tentokrát poznáte skutečnou sílu tohoto systému. Dobrý poměr risku a zisku a přijatelný propad kapitálu jsou hlavními přednostmi tohoto systému. A vy si proto budete po sérii ztrát připadat opět v pohodě.

ŠTÍR 24. 10. - 22. 11.

Dovolenou si užijete podle svého gusta. I když nepůjde o žádné bujaré, luxusní hrátky, klid a pohoda s partnerem jsou pro vás mnohem důležitější a přínosnější. Dáte svým blízkým najevo, jak velice rádi s nimi trávíte svůj čas a na nějakou dobu úplně zapomenete na grafy a trhy.

STŘELEC 23. 11. - 21. 12.

Do tradingu budete zapálení jako nikdy. Nic a nikdo vám nedokáže zabránit v tom, abyste dokázali cokoliv, co si zamanete. Váš partner bude doslova nadšený vaší odhodlaností a pílí. Jenom kolegové v práci nebudou zářit štěstím. Žárlí totiž na vaše úspěchy.

BÝK 21. 4. - 21. 5.

Nový obchodní systém chcete začlenit do vašeho tradingu velice rychle. Bude vám již od prvního pohledu připadat jako intuitivní a logický. A i když jistě narazíte na maličkosti, které zatím nemáte stoprocentně pod kůží, rozhodně nepůjde o žádné fatální nedostatky.

VODNÁŘ 21. 1. - 20. 2.

Vaše touhy změnit váš obchodní systém budou tento týden poněkud předčasné. Proto si pečlivě rozmyslete své priority. I když máte možná pocit, že malá série ztrát v minulém týdnu mluví jasně, uvědomte si, že i unáhlená rozhodnutí bývají občas zavádějící. Snažte se proto hlavně domyslet důsledky svých činů do budoucna a dívejte se na ně z dlouhodobé perspektivy.

RYBY 21. 2. - 20. 3.

Budete přemýšlet o obnovení obchodování dávného obchodního systému. I když si moc dobře uvědomujete, že dvakrát nelze vstoupit do stejné řeky, zároveň víte, že s tímto obchodním systémem vás k sobě pojí dlouhé ziskové období. Možná je to ten správný systém pro vaši osobnost.

LEV 23. 7. - 22. 8.

Lvi, tento týden je nejlepší čas pro trading a dokonce také menší risk. Nacházíte se pod přízní Slunce a této šťastné konstelace by byla velká škoda nevyužít. Snažte se proto najít obchodní příležitosti i tam, kde je ostatní nevidí. Povede se vám to.

Nenašli jste své znamení? Chcete znát svůj osobnostní horoskop, nebo vědět, co vás čeká v roce 2011? Stačí se podívat na stránky ForexZone.cz.