Týdenní horoskop pro obchodníky
|

Týdenní horoskop pro obchodníky

Každý týden přinášíme exkluzivní horoskop pro obchodníky. S naší pomocí můžete nahlédnout do budoucnosti. Planety vám odhalí, jak dosáhnout zisku!

Horoskop na týden 19. 9. - 25. 9.

KOZOROH 22. 12. - 20. 1.

Můžete se těšit na šťastný obchod. Budete o to více nadšení, že se signál objevil po dlouhé době. A buďte si jisti, že vaše trpělivost počkat na správný okamžik otevření obchodu se vyplatí.

ŠTÍR 24. 10. - 22. 11.

Sháníte nového brokera? V tom případě se v můžete těšit na velice zajímavou nabídku, která se objeví tento týden. I když budete mít chuť ji bez váhání přijmout, raději se neunáhlujte. Není kam spěchat a věřte, že čas vám dost možná ukáže další možnosti.

STŘELEC 23. 11. - 21. 12.

Veškeré obchody se tento týden ponesou v ryze racionálním a pragmatickém duchu. To vám bude naprosto vyhovovat, ovšem je dost možné, že váš protějšek se bude cítit odstrčený. Dejte mu proto najevo, že váš chladný přístup se vztahu s ním nijak netýká.

BÝK 21. 4. - 21. 5.

Jste nervózní z přibližujícího se stop-lossu? Věřte, že váš obchod nakonec vyjde podle plánu. Proto zapomeňte na strach a pochybnosti. Mnohem více vám v tuto chvíli totiž poslouží optimismus a pevné odhodlání dodržet se obchodního plánu. Nemáte totiž sebemenší důvody ke strachu.

VODNÁŘ 21. 1. - 20. 2.

Pokud máte hluboko do kapsy, můžete se začít radovat, neboť peníze jsou již na cestě. Nečekaně velký zisk vám doslova vytrhne trn z paty. Je však důležité, abyste peníze použili na další obchody podle svého obchodního plánu. Jen tak se vyhnete dalším problémům.

RYBY 21. 2. - 20. 3.

Pokud plánujete v nejbližší době uzavřít kontrakt či jakoukoli jinou smlouvu s brokerem, mějte se na pozoru. Mohlo by se totiž lehce stát, že se zavážete k něčemu, co vlastně nechcete. Proto s jakýmkoli závazným krokem raději ještě počkejte. Máte přece čas.

LEV 23. 7. - 22. 8.

V práci budete díky svým tradingovým schopnostem uznávaní. A to si necháte líbit. Obdiv je jako balzám na vaši lví pýchu. Díky němu jste nejen mnohem sebejistější, ale také velkorysejší. Svým kolegům pomůžete se vším, co budou potřebovat. Sebeobětování vám totiž nedělá problémy.

Nenašli jste své znamení? Chcete znát svůj osobnostní horoskop, nebo vědět, co vás čeká v roce 2011? Stačí se podívat na stránky ForexZone.cz.