Co čekat od dluhopisů v roce 2013?
|

Co čekat od dluhopisů v roce 2013?

Letošní rok nebyl štědrý jen k akciovým investorům, zajímavé zhodnocení přinesl i dluhopisovým fondům. Co za tím stálo? A vyplatí se investovat do dluhopisů také v roce 2013? Nejen na tyto otázky šéfredaktora Investičního webu odpovídali v pořadu Tržiště na Rádiu Česko investiční experti Lukáš Vácha (Conseq) a Daniel Kukačka (Generali PPF).

Státní dluhopisy Řecko 2013

Speciál IW: Jak investovat v roce 2013
Vážení čtenáři a diváci Investičního webu, nabízíme vám sérii článků, analýz a exkluzivních rozhovorů, které vám pomohou odhadnout směr, kterým se příští rok budou vyvíjet kapitálové, finanční, komoditní a nemovitostní trhy. Kromě toho přinášíme řadu konkrétních investičních doporučení i čistě spekulativních investičních tipů na rok 2013. Nabídka článků a videí bude rozšiřována stejně rychle, jako odpočítáváme poslední dny letošního roku, a proto sledujte tento "výhledový rozcestník" i v dalších dnech.

Jak vyladit své portfolio na nové tržní podmínky – 1. díl (diverzifikace a žádný strach)
Ve 21. století lze jen těžko spoléhat na to, že nám vhodné rozdělení peněz mezi akcie, dluhopisy a hotovost zajistí zajímavé zisky. Může se zdát, že evropská dluhová krize či arabské jaro výrazně omezily prostor k investování. Vnímaví investoři a jejich poradci však vědí, že lze výhodně investovat za každé situace. Globální ekonomika nabízí nepřeberné množství příležitostí. Nechte si tedy poradit, jak své portfolio adekvátně upravit.

Zdroj: Rádio Česko