Jim Cramer: Inovace potlačí kurzy těchto akcií vzhůru
|

Jim Cramer: Inovace potlačí kurzy těchto akcií vzhůru

Firmy odkrývají podle burzovního gurua Jima Cramera v probíhající výsledkové sezóně skvělá čísla. A to nemá na mysli například Microsoft nebo Salesforce.com. Cramerovi se líbí především firmy jako Under Armour, PPG Industries, Honeywell International nebo Schlumberger. Jejich akcie jsou příznivě oceněné a nabízejí výrazný růstový potenciál.

Technologie Světové akcie Akciové tipy Jim Cramer Inovace

Těmto společnostem díky inovacím roste tržní podíl a nechávají si je od zákazníků adekvátně zaplatit. Nové typy vláken, které vyrábí Under Armour, jsou lehké a sportovci je podle Cramera jistě ocení.

Druhou inovátorskou firmu je PPG Industries, která udělala díru do světa svými nanokompozitními laky. Jejím tržbám by to mělo hodně pomoci.

Společnost Honeywell International je také posedlá inovacemi, její inženýři se například podílejí na vývoji nových turbomotorů, které mají nižší spotřebu paliva, ale vyšší výkon.

Poslední inovátorskou firmou v Cramerově hledáčku je Schlumberger, která svými novými technologiemi umožnuje efektivněji těžit ropu nebo zemní plyn.

Zdroj: CNBC