Investiční večer o problémech USA: Jak vydělat na tahanicích o rozpočet a dluhový strop?

Investiční večer o problémech USA: Jak vydělat na tahanicích o rozpočet a dluhový strop?

| redakce

Politická situace ohledně financování Spojených států je stále nepřehledná. Jaký to bude mít dopad na světovou ekonomiku a jak investovat v těchto turbulentních časech? O tom všem se bude diskutovat na dalším Investičním večeru. Přijďte se zeptat Martina Urbana, hlavního makléře brokerjetu ČS, v úterý 15. října.

O potížích USA a investicích diskutují:

Martin Urban

Martin Urban, hlavní makléř brokerjetu ČS

Na finančním trhu se pohybuje déle než patnáct let. Sleduje ekonomické dění u nás i v zahraničí a vedle obchodování s akciemi investorům umí doporučit i složitější strategie založené na certifikátech. Během finanční krize a v letech po ní patřil spíše k optimistům, především pokud jde o americký trh podporovaný kvantitativním uvolňováním. V souvislosti s americkými fiskálními turbulencemi bude zajímavé slyšet také jeho názor na zlato, americký dolar nebo státní dluhopisy.

Miroslav Frayer

Miroslav Frayer, ekonom, Komerční banka

Zabývá se českou i světovou ekonomikou. Doplní mozaiku názorů o makroekonomické statistiky, modely a výhledy. Kromě toho bude důležitý jeho pohled na americký dolar, případně další měny, v souvislosti s americkými dluhovými starostmi.

Investiční večer se koná v úterý 15. října od 17.00 v Hotelu DAP, Vítězné náměstí 4/684, Praha 6. Celý průběh můžete sledovat živě na Twitteru Investičního webu.

Hlásit jste se mohli e-mailem na info@investicniweb.cz.

Investiční web vám nabízí jedinečnou možnost probrat s předními experty z domova i ze zahraničí nejžhavější témata ze světa ekonomiky, byznysu a financí. Moderace se ujmou Roman Chlupatý a Petr Novotný, kteří jsou podepsáni i pod úspěšným cyklem Investičních fór.

Investiční večery se konají v komorním prostředí, které zvýrazňuje možnost zúčastnit se debaty. V jejich průběhu vznikají videa, která se následně objevují na Investičním webu. Pokud byste se chtěli večerů zúčastnit, napište nám na info@investicniweb.cz.

Jakmile se přihlásíte, jste zaregistrováni. Odpověď by přišla jen v případě, že by hrozilo překročení kapacity.

Nejen názory expertů z Investičních večerů můžete sledovat na Twitteru Investičního webu.

reklama
reklama