Je Bitcoin alternativní měna, investice, nebo zločin? Virtuální peníze každopádně získávají své místo na slunci

Je Bitcoin alternativní měna, investice, nebo zločin? Virtuální peníze každopádně získávají své místo na slunci

| redakce

Bitcoin je elektronická měna, která nemá podléhat regulaci vlád a centrálních bank. Řada obchodů jej uznává jako platidlo, ke statusu oficiální měny mu ale ještě zbývá kus cesty. Podle mnohých je ovšem měnou budoucnosti. Jako investici jej ale znalci příliš nedoporučují, je hodně spekulativní.

Bitcoin byl tématem jubilejního desátého Investičního večera, který se koná v úterý 5. listopadu od 17 hodin v Hotelu DAP v salónku 1 (vchod z Buzulucké ulice), Vítězné náměstí 4/684, Praha 6. Celý průběh můžete sledovat živě na Twitteru Investičního webu.

Diskutovat přišli:

Karel Minx, provozovatel webu Bitcash.cz

Marek Palatinus, provozovatel webu Bitcoin.cz

Vše, co byste měli vědět o Bitcoinu, jsme pro vás shrnuli na jaře:


Investiční web vám nabízí jedinečnou možnost probrat s předními experty z domova i ze zahraničí nejžhavější témata ze světa ekonomiky, byznysu a financí. Moderace se ujmou Roman Chlupatý a Petr Novotný, kteří jsou podepsáni i pod úspěšným cyklem Investičních fór.

Investiční večery se konají v komorním prostředí, které zvýrazňuje možnost zúčastnit se debaty. V jejich průběhu vznikají videa, která se následně objevují na Investičním webu. Pokud byste se chtěli večerů zúčastnit, napište nám na info@investicniweb.cz.

Nejen názory expertů z Investičních večerů můžete sledovat na Twitteru Investičního webu.

reklama
reklama