Investiční večer: Jak vydělat na komoditách a co od nich čekat v roce 2014? Nakupujte platinu nebo cín

| redakce

Zlato, ropa, cukr, káva nebo cín? Co čeká komodity v příštím roce a kde mezi nimi hledat největší příležitosti? O to všem diskutovali na dalším z řady Investičních večerů Patrik Komárek, makléř z brokerjetu ČS, a Vít Jedlička, analytik ze společnosti Colosseum.

Celou diskuzi najdete na našem Twitteru.

S tím souhlasí i Komárek.

Debata se stočila na zlato. Poroste, nebo už se vyčerpalo?

A jaké komodity jsou teď zajímavé?

O komoditách diskutovali:

Patrik Komárek

Patrik Komárek, makléř, brokerjet ČS

Vystudoval ekonomickou fakultu v Ostravě zakončenou titulem inženýr, složil makléřskou zkoušku I. třídy a má derivátovou licenci. Na akciovém trhu se jako makléř pohybuje již 15 let. K jeho zájmům patří hlavně sport, vinařství a technická analýza.

Vít Jedlička

Vít Jedlička, analytik, Colosseum

Na finančním trhu se pohybuje více než deset let. Ve svém studiu na Vysoké škole ekonomické se zaměřil na chování centrálních bank v souvislosti s devizovými rezervami a zlatem. Je zastáncem rakouské ekonomické školy, která předpověděla příchod finanční krize a která se kriticky staví k současnému fungování centrálních bank. Ve společnosti Colosseum se zabývá analýzou nejlikvidnějších komoditních trhů obchodovaných na burzách v USA.

Investiční večer se konal v úterý 12. listopadu od 17.00 v Hotelu DAP, Vítězné náměstí 4/684, Praha 6. Celý průběh jste mohli sledovat živě na Twitteru Investičního webu.

Registrovat se můžete i na další investiční večery (zdarma) e-mailem na info@investicniweb.cz. Jakmile se přihlásíte, jste zaregistrováni. Odpověď by přišla jen v případě, že by hrozilo překročení kapacity.


Investiční web vám nabízí jedinečnou možnost probrat s předními experty z domova i ze zahraničí nejžhavější témata ze světa ekonomiky, byznysu a financí. Moderace se ujmou Roman Chlupatý a Petr Novotný, kteří jsou podepsáni i pod úspěšným cyklem Investičních fór.

Investiční večery se konají v komorním prostředí, které zvýrazňuje možnost zúčastnit se debaty. V jejich průběhu vznikají videa, která se následně objevují na Investičním webu. Pokud byste se chtěli večerů zúčastnit, napište nám na info@investicniweb.cz.

Nejen názory expertů z Investičních večerů můžete sledovat na Twitteru Investičního webu.

Program Investičních večerů na celý listopad najdete ZDE

reklama
reklama