Investiční výhled na rok 2014

| redakce

Co čeká ekonomiku a trhy v příštím roce? Které trendy, události a osobnosti budou hýbat akciemi, měnami a dalšími aktivy? Co bude živit nastartovaný růst, a co ho naopak může přibrzdit? To vše a mnoho dalšího na dalším z řady Investičních večerů s ředitelem Asset Managementu pro Česko a Slovensko v BNP Paribas Janem Maňákem a analytikem z České spořitelny Martinem Krajhanzlem. Živě zde a na Twitteru Investičního webu.

Investiční večer se konal v úterý 10. prosince od 17 hodin v Hotelu DAP, Vítězné náměstí 4/684, Praha 6.

Anketa: Jan Maňák

Jan Maňák, ředitel Asset Managementu pro ČR a SR, BNP Paribas

Veterán finančních trhů. Krizi roku 1997 prožil jako dealer na peněžních a derivátových trzích (GiroCredit ČR a Erste Bank), následně se šest let staral o "treasury potřeby" velkých českých společností, další dva roky měl na starosti nabídku investičních produktů České spořitelny. Od léta 2008 je obchodním ředitelem BNP Paribas Asset Management a nabízí produkty českým a slovenským klientům. Mezi nimi jsou privátní bankéři, brokeři, instituce i správci fondů. Je absolventem VŠE v Praze a získal titul MBA na CMC/DePaul University of Chicago.

Anketa: Martin Krajhanzl

Martin Krajhanzl, analytik, Česká spořitelna

Jako akciový analytik působí v analytickém týmu České spořitelny od roku 2009. Zaměřuje se především na trhy v USA a západní Evropě. V rámci Erste Group je součástí týmu globálních akciových strategií. Absolvoval VŠE v Praze a manažerský program Honors Academia. Je spoluzakladatelem a bývalým předsedou Klubu investorů. Ve volném čase rád hraje na klavír a cvičí kendó.

Celý průběh večera na Twitteru Investičního webu.


Investiční web vám nabízí jedinečnou možnost probrat s předními experty z domova i ze zahraničí nejžhavější témata ze světa ekonomiky, byznysu a financí. Moderace se ujmou Roman Chlupatý a Petr Novotný, kteří jsou podepsáni i pod úspěšným cyklem Investičních fór.

Investiční večery se konají v komorním prostředí, které zvýrazňuje možnost zúčastnit se debaty. V jejich průběhu vznikají videa, která se následně objevují na Investičním webu. Pokud byste se chtěli večerů zúčastnit, napište nám na info@investicniweb.cz.

Nejen názory expertů z Investičních večerů můžete sledovat na Twitteru Investičního webu.

Program Investičních večerů na celý prosinec najdete ZDE.

reklama
reklama