Utrácíte za hlouposti? Možná jste se narodili ve špatném znamení

Utrácíte za hlouposti? Možná jste se narodili ve špatném znamení

| redakce

Máte po návštěvě nákupního centra vždy vymetený účet a z peněženky trčí leda účtenky? Možná za to může vaše znamení zvěrokruhu. Podle průzkumu totiž znamení, ve kterém jsme se narodili, ovlivňuje i to, jak zacházíme s penězi.

Když vám manžel nebo manželka budou vyčítat vyluxované konto, můžete se vymluvit na hvězdy, ovšem jen v případě, že jste narození ve znamení berana. Tito lidé totiž podle průzkumu Citibank patří mezi největší "utráceče".

"Analýza nákupního chování našich klientů podle slunečních znamení přinesla zajímavé výsledky, z nichž některé potvrzují, ale jiné naopak vyvracejí charakteristické rysy připisované astrology jednotlivým znamením," říká k výsledkům průzkumu Veronika Špaňárová, ředitelka retailového bankovnictví Citibank.

Zapomenete-li na výročí svatby, nebo když nechcete koupit tchyni drahý dárek, zase jako omluva poslouží datum vašeho narození. Lidé ve znamení Štíra jsou totiž extrémně šetřiví. Štíři jsou ze všech znamení nejspořivější a nejmenší částky vynaloží právě i na nákup potravin a zboží každodenní potřeby. Pro lidi narozené ke konci října a na začátku listopadu je typické uvážlivé šetření, které se však čas od času může nečekaně proměnit v záchvat bezhlavého utrácení.

Kompletní článek najdete na serveru Investujeme.cz

Zdroj: Investujeme.cz

reklama
reklama