Tyto filmy letos ve Varech neuvidíte, i když by vás mohly zajímat

| redakce

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary začíná. Audrey Tautou nakonec nepřijede, ale John Travolta nebo Oliver Stone budou pro fanoušky dostatečnými taháky. K hlavním favoritům soutěže patří Líbánky od Jana Hřebejka.

Ve Varech můžete zažít dlouhé fronty před kinem i pozlátko na párty plných českých (pseudo)celebrit. Můžete si také zajít na super koncert nebo se ládovat oplatkami na lázeňské kolonádě. Pokud vás ale zajímají poněkud jiné než festivalové filmy, můžete se nechat inspirovat našimi výběry. Jsme web o financích a investicích, nedá se nic dělat. Ale Honzovi Hřebejkovi přejeme hodně štěstí!

Jak hypotéční krize dopadla na krále hypoték: Film "Královna Versailles" vysvětlí nejen to, jak se krize zakousla do stavby největšího domu v USA Jak hypotéční krize dopadla na krále hypoték: Film "Královna Versailles" vysvětlí nejen to, jak se krize zakousla do stavby největšího domu v USA Film režírovaný Laurenem Greenfieldem je fantastickou sondou do života horního amerického "jednoho procenta". Dokument začal ... $upercapitalist: Těšte se na nezávislý film o krutém finančním světě $upercapitalist: Těšte se na nezávislý film o krutém finančním světě Trader z newyorského hedgeového fondu, trochu nekonformní, se přesouvá do Hongkongu a rozjede obrovský obchod, ... Pretty Woman: Film, který pomohl spustit světovou finanční krizi Pretty Woman: Film, který pomohl spustit světovou finanční krizi Kdo z nás nemiluje film Pretty Woman? Bohatý byznysmen Richard Gere se zamiluje do nádherné ... Gordon Gekko se vrací, ale "GREED už není GOOD" Gordon Gekko se vrací, ale "GREED už není GOOD" Michael Douglas, představitel Gordona Gekka v oskarovém a mezi investory kultovním filmu Wall Street, se ... Filmy o finanční krizi, které byste měli vidět Filmy o finanční krizi, které byste měli vidět Investoři, makléři i obyčejní lidé mají finanční krize plné zuby. Ani v kinech si však ... Wall Street 2: Všechno, co potřebujete vědět Wall Street 2: Všechno, co potřebujete vědět Kultovní film Wall Street 2 v režii Olivera Stone vkročil rázně na plátna českých kin. ... Wall Street 2: Na tyhle hlášky jděte do kina! Wall Street 2: Na tyhle hlášky jděte do kina! Peníze nikdy nespí. Dnes přichází do kin pokračování kultovního filmu všech makléřů. Gordon Gekko, jeho ... Wall Street: Filmy, které musíte vidět! Wall Street: Filmy, které musíte vidět! Deset filmů, ze kterých lze načerpat nejen poučení o návycích profesionálů z Wall Street, ale ... Kapitalismus: Příběh lásky – nový film Michaela Moorea Kapitalismus: Příběh lásky – nový film Michaela Moorea Aktuální Mooreův snímek “Kapitalismus: Příběh lásky” byl uveden na začátku září na Benátském filmovém festivalu. ...
reklama
reklama