Podnikání raz, dva, tři: Začněte byznys rychleji než konkurence

Podnikání raz, dva, tři: Začněte byznys rychleji než konkurence

| Komerční sdělení

Pokud chcete začít podnikat, nemusíte nutně zakládat novou firmu. Stačí koupit ready-made společnost a začít podnikat prakticky okamžitě. Ready-made společnost je totiž existující společnost, která je zapsaná v obchodním rejstříku, má 100% splacený základní kapitál, ale nikdy nevyvíjela žádnou činnost a je připravena k prodeji.

Mezi nejvýznamnější benefity ready-made společností patří rychlý začátek podnikání, protože jménem firmy můžete začít jednat ihned po koupi a jmenování nového statutárního orgánu. Odpadá časově náročné zařizování záležitostí souvisejících se založením společnosti i počáteční administrativa. Existují i ready-made společnosti, které již nějaký čas existují a mají za sebou jedno či více účetních období.

Další výhodu ready-made společnosti představuje plně splacený základní kapitál. Začínající podnikatel nemusí shánět peníze nebo majetek na splacení základního kapitálu a neriskuje, že by za dluhy firmy ručil vlastním majetkem. Koupě ready-made společnosti, a to i společnosti akciové nebo evropské, je i proto finančně méně nákladné než založení nové společnosti.

S tím souvisí také další výhoda, že za poměrně nízkou cenu lze pořídit ready-made akciovou společnost či evropskou společnost, které působí na obchodní partnery i na veřejnost důvěryhodněji a honosněji než společnost s ručením omezeným.

Pokud po přečtení těchto řádků zvažujete koupi ready-made společnosti, můžete se obrátit například na SPOLEČNOSTI RAZ, DVA, TŘI, které se prodejem ready-made společností zabývají. SPOLEČNOSTI RAZ, DVA, TŘI nabízejí ke koupi společnost s ručením omezeným již od 18 900,- Kč, akciovou společnost již od 59 500,- Kč a evropskou společnost již od 79 500,- Kč. Všechny nezbytné kroky přitom vyřídíte v rámci jedné schůzky a SPOLEČNOSTI RAZ, DVA, TŘI zajistí veškeré úkony spojené s převodem společnosti na nového vlastníka či vlastníky.

Začít podnikat lze již do týdne od chvíle, kdy se na SPOLEČNOSTI RAZ, DVA, TŘI poprvé obrátíte. Veškeré parametry, jako jsou název firmy, předmět podnikání, počet společníků a členů orgánů nebo způsob jednání, lze přitom nastavit přesně podle vašich požadavků. Pokud byste měli namísto koupě ready-made společnosti zájem o založení nové společnosti "na míru", i s tím vám mohou SPOLEČNOSTI RAZ, DVA, TŘI pomoci a zajistit za vás splnění veškerých formalit, které jsou se založením firmy a jejím prvním zápisem do obchodního rejstříku spojeny.

reklama
reklama