Co hýbe trhy a co vás zajímá: Nejlepší i nejhorší investice pro zbytek roku 2013

| redakce

Exit Fedu, německé parlamentní volby, problémy rozvíjejících se trhů, konec recese v Evropě i České republice - závěr roku by mohl být ve znamení lepší ekonomické kondice vyspělého světa a ústupu mladých trhů.

Celý průběh Investičního večera jako vždy živě na Twitteru Investičního webu.

Ekonomika

Investice

Osmý Investiční večer se konal v úterý 10. září od 17.00 v Hotelu DAP (Vítězné náměstí 4/684, Praha 6). Celý průběh jako vždy živě na Twitteru Investičního webu.

Investiční výhled na konec roku nabídli:

Radim Dohnal (Saxo Bank)

Anketa: Radim Dohnal

Odborník s dlouholetými zkušenostmi ze zahraničních trhů. Působil v Londýně, nyní žije a pracuje v pražské pobočce společnosti. Obsluhoval jak privátní, tak institucionální klienty, má zkušenosti s obchodováním s akciemi, věnuje se komoditám, měnovému trhu i dluhopisům. Pravidelně komentuje dění na trzích i v televizi a dalších médiích.

Vojtěch Benda (BH Securities)

Vojtěch Benda, BH Securities

Hlavní ekonom makléřské společnosti BH Securities. Dříve působil jako ekonom ve společnosti ING Commercial Banking a hlavní ekonomický analytik měnového odboru České národní banky. Vystudoval mezinárodní vztahy na Vysoké škole ekonomické v Praze, věnuje se především světové a české ekonomice z pohledu makroekonoma.


Investiční web vám nabízí jedinečnou možnost probrat s předními experty z domova i ze zahraničí nejžhavější témata ze světa ekonomiky, byznysu a financí. Moderace se ujmou Roman Chlupatý a Petr Novotný, kteří jsou podepsáni i pod úspěšným cyklem Investičních fór.

Investiční večery se budou odehrávat v komorním prostředí, které zvýrazní možnost zúčastnit se debaty. V jejich průběhu budou vznikat videa, která se následně objeví na Investičním webu. Pokud byste se chtěli večerů zúčastnit, napište nám na info@investicniweb.cz.

Jakmile se přihlásíte, jste zaregistrováni. Odpověď by přišla jen v případě, že by hrozilo překročení kapacity.

Nejen názory expertů z Investičních večerů můžete sledovat na Twitteru Investičního webu.

reklama
reklama