Burzovní kalendář 10. 2. - 14. 2. 2014
|

Burzovní kalendář 10. 2. - 14. 2. 2014

Investoři budou v druhém únorovém týdnu sledovat a ovlivňovat především další průběh korekce na akciových trzích, která jako kdyby v závěru týdne ztratila na síle. Částečným vodítkem jim může být výsledková sezóna, která vrcholí nejen v USA, ale také v Evropě, kde své hospodaření poodhalí mimo jiné i některé velké banky. Korunové investory budou zajímat česká makrodata, která mohou ovlivnit fundamentální hodnotu české měny. Na pražské burze výsledky oznámí Komerční banka a NWR.

Investiční a ekonomický výhled

USA

10/2 až 14/2 Výsledková sezóna (Dean Foods, Western Union, Cisco Systems, AIG, Kraft Foods, PepsiCo)

11/2 Projevy člena Fedu Charlese Plossera a šéfky Fedu Janet Yellenové (ta hovoří ve Sněmovně reprezentantů)

11/2 JOLTS - otevřené pracovní pozice

11/2 Velkoobchodní tržby a zásoby

12/2 Projev člena Fedu Jamese Bullarda

12/2 Federální rozpočet

13/2 Týdenní počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti

13/2 Maloobchodní tržby

13/2 Podnikové zásoby

13/2 Vystoupení šéfky Fedu Janet Yellenové v Senátu

14/2 Dovozní a vývozní ceny

14/2 Průmyslová výroba

14/2 Index spotřebitelské důvěry Michiganské univerzity

Americká akcie udržely poprvé za měsíc týdenní růst. Za celý týden Dow i přes pondělní propad posílil o 0,6 %, S&P o 0,8 % a index trhu Nasdaq o půl procenta. V rámci týdne přitom indexy již ztrácely přes 3 % a rostly obavy (a na druhou stranu naděje) z blížící se první korekce o alespoň 10 % od roku 2011. Medvědi si ale zatím museli nechat zajít chuť.

"Rychlý pokles a prolomení důležitého supportu 1 770 změnily graf indexu S&P 500 na negativní. Změnila se rétorika komentářů od mírně negativních až ke katastrofickým. Ve čtvrtek a v pátek nastal obrat. Graf indexu S&P 500 je aktuálně v neutrálním nastavení, ale pokud vystoupá nad 20denní průměr, vrátí se do býčího nastavení a mohl by opět testovat historická maxima v zóně 1 850," píše v pravidelném technickém komentáři pro Investiční web opční obchodník Josef Košťál.

"Pokud se podíváme na další hlavní indexy, Dow od pondělí do středy uzavíral pod 200denním klouzavým průměrem, Russell 2000 a S&P 500 ho zatím neotestovaly. Každý týden se přesvědčujeme, že klid z loňského roku je pryč. Poslední týden byl velmi volatilní, i když zavírací ceny dvou posledních pátků jsou téměř shodné," dodává.

Míra nezaměstnanosti v USA klesla v lednu na nové pětileté minimum 6,6 %, ale tvorba pracovních míst zůstala slabá. Obchodníci ale viděli příznivé náznaky v solidní tvorbě míst v průmyslu a stavebnictví a čekají, že se po ústupu velmi chladné zimy situace na trhu práce začne opět zlepšovat. Navíc by slabší čísla mohla Fedu zabránit ve zrychleném omezování nákupů dluhopisů. "Čísla byla špatná, ale ne zase tak špatná. Je vidět určitý pokrok a stále doufáme v lepší trend," říká Marc Doss z Wells Fargo Private Bank.

Důležité proto bude sledovat další údaje z ekonomiky. Příští týden to budou především ve čtvrtek maloobchodní tržby a v pátek průmyslová výroba. V úterý vyjdou další čísla z trhu práce - otevřené pracovní pozice, takzvané JOLTS. Jde o oblíbený ukazatel nové šéfky Fedu Janet Yellenové, a právě tato čísla by tak mohla napovědět víc o další politice centrální banky.

Yellenová, která čerstvě převzala vedení Fedu od Bena Bernankeho, bude v týdnu vysvětlovat kroky Fedu americkým kongresmanům. V úterý vystoupí ve Sněmovně reprezentantů a ve čtvrtek v Senátu. Půjde o její první veřejné vystoupení v čele Fedu.

U maloobchodních tržeb se čeká kosmetický pokles o 0,1 % meziměsíčně po prosincovém růstu o 0,2 %. Mírný propad by měl mít na svědomí prodej aut, po očištění o auta se čeká růst 0,1 %. "Maloobchodní tržby jsou nyní velmi důležité. Dotvoří obrázek o povánočním vývoji v obchodech," říká Phil Orlando z Federated Investors. Skupina devíti maloobchodníků, kteří zveřejňují porovnatelné údaje, utržila podle agentury Reuters v lednu meziměsíčně o 3,6 % více, před rokem to byl růst o 4,9 %. Údaje ukazují, že šlo o nejtěžší prodejní sezónu od krize v letech 2007 až 2009.

Z dalších dat zaujme v pátek index spotřebitelské důvěry Michiganské univerzity. "Celkově máme na příští týden mírně negativní výhled. Přestože trh v pátek nereagoval prudce na slabá data z trhu práce, domníváme se, že série špatných makroekonomických dat může na trzích udržovat nervozitu. Data se totiž kombinují s pokračujícími výroky představitelů Fedu, že omezování nákupů aktiv nebude přerušeno," upozornil analytik z J&T Banky Pavel Ryska.

Pokračuje také výsledková sezóna. Čekají se čísla od Cisco Systems, Deer & Co, PepsiCo nebo MetLife. V pondělí také oznámí McDonald's lednové tržby. Odhady výsledků těchto a dalších firem najdete ZDE.

Podle dat agentury Reuters ze 343 firem z indexu S&P 500, které již zveřejnily výsledky, překonalo odhady zisků 67,9 % společností. To je o něco více než průměr 67 % v posledních čtyřech čtvrtletích.

Podle Paula Nolteho z Dearborn Partners jsou ekonomická data v pořádku, důležitější však je, že jsou v pořádku i čísla o hospodaření firem. Podle něj tak nehrozí další recese a trh se bude pohybovat v širším pásmu mezi 1 750 a 1 850 body. "Firmy z S&P 500 jsou na dobré cestě za uplynulý kvartál dosáhnout růstu zisku na akcii o 9 až 10 %, tržby jsou zatím vyšší o 2 až 3 % meziročně," doplňuje Doss z Wells Fargo Private Bank.

Trhy bude nadále ovlivňovat i další dění na mladých trzích.

Na dno trhu si ještě počkáme. Možná do května
Býčí trh se kvůli bublině kvantitativního uvolňování Fedu držel déle, než bylo…
Drobní investoři panikaří. USA hlásí největší odliv peněz z akciových…
Minulý týden stahovali investoři peníze z amerických akciových fondů…
Akcie, které milují Warren Buffett a insideři
Nezbytnou součástí strategie některých investorů je sledování pozic hedgeových…
Anketa: Jak hluboko se ještě propadnou akciové trhy?
Trhy za sebou nemají zrovna optimistický start roku. Začalo to volatilitou měn…
Rob Carnell (ING): Trhy mají tendenci přestřelit a některá mladá…
Investoři utíkají do bezpečí, rozvíjející se ekonomiky trpí. To může ještě…

Evropa

10/2 až 14/2 Výsledková sezóna (Barclays, Metro AG, Société Générale, Total, ING Groep)

10/2 Francie, Itálie - průmyslová výroba

12/2 Švýcarsko - index spotřebitelských cen

12/2 Eurozóna - průmyslová výroba

12/2 Spojené království - zpráva Bank of England o inflaci

13/2 Německo - index spotřebitelských cen

14/2 Eurozóna, Německo, Franice, Itálie - odhad vývoje HDP za rok 2013

14/2 Eurozóna - obchodní bilance

Evropským akciím se v uplynulém týdnu spíše dařilo. FTSE 100 zpevnil o necelé procento (+0,94 %), CAC 40 o 1,5 % a DAX zakončil s mírnou ztrátou 0,05 %.

Událostí týdne bylo zasedání Evropské centrální banky. Ta sice měnovou politiku nezměnila, trhy však podpořila opětovným ujištěním, že je ochotná a připravená zasáhnout, bude-li to potřeba. Šéfa centrální banky Maria Draghiho by podle analytiků mělo znepokojovat především klesající tempo inflace. V lednu podle předběžných dat zpomalilo na 0,7 % z listopadových 0,8 % meziročně. Očekávalo se přitom zrychlení na 0,9 %. Jádrová inflace naopak v souladu s odhady vzrostla na 0,8 % z 0,7 %.

Nepříjemně vysoká je stále míra nezaměstnanosti. V prosinci stagnovala na 12 %, listopadová i říjnová statistika sice byla revidována z 12,1 % na 12 %, ale stále to znamená, že se za tři měsíce míra nezaměstnanosti z rekordních hodnot nesnížila.

Čísla, která přicházela z evropských zemí v uplynulém týdnu, příliš optimistická nebyla. Průmyslová výroba v Německu v prosinci meziměsíčně klesla o 0,6 %, ačkoli se čekalo, že po listopadovém růstu o 2,4 % vzroste o dalších 0,5 %. Meziročně vzrostla o 2,6 %. Nečekaně o 0,5 % klesly také německé průmyslové objednávky Odhadoval se růst o 0,2 %. Meziročně vzrostly průmyslové objednávky o 6 % při očekávání růstu o 6,3 %.

Maloobchodní tržby v eurozóně v prosinci klesly meziměsíčně o 1,6 %, čekal se pokles jen o 0,7 %, meziročně klesly o 1,0 %, čekal se 1,5% růst. V celé evropské osmadvacítce tržby klesly v prosinci o 0,8 % oproti listopadu, vůči prosinci 2012 se snížily o 0,1 %.

Ekonomická aktivita v eurozóně sice v lednu expandovala již sedmý měsíc v řadě, kompozitní index vzrostl na 52,9 bodu z prosincových 52,1 bodu, očekával se ale silnější růst na 53,2 bodu. Přesto je na nejvyšší hladině od června 2011. Oživení táhl především zpracovatelský sektor, který v lednu dosáhl tříletého maxima, sektor služeb oživil spíše mírněji, byť na tříměsíční rekord. Index nákupních manažerů ve službách v lednu vzrostl jen na 51,6 bodu z prosincových 51 bodů, předběžné odhady počítaly s 51,9 bodu.

Nejdůležitější zpráva však přišla ke konci týdne. Německý ústavní soud v pátek oznámil, že podá k Soudnímu dvoru Evropské unie stížnost na program OMT, který Evropské centrální bance umožňuje nakoupit neomezené množství státního dluhu členských zemí eurozóny s vysokými náklady na úvěry. To může potenciálně znamenat velký problém pro celou eurozónu a fungování ECB. Investoři tak budou napjatě sledovat, jak celá věc dopadne.

Nový týden nabídne důležité údaje o průmyslové výrobě, v Německu bude zveřejněna inflace. Ke konci týdne potom budou oznámeny odhady údajů HDP za loňský rok.

Co čeká od nového týdne makléř z brokerjetu ČS Martin Loos?

I v Evropě pokračuje výsledková sezóna, která je tento týden pořádně nabitá. Údaje o hospodaření zveřejní Christian Dior, banky Barclays, Commerzbank a Société Générale, fotbalový Manchaster United, ropný Total nebo pivovar Heineken. Odhad všech výsledků najdete ZDE.

Asie, emerging markets

12/2 Indie - průmyslová výroba

13/2 Japonsko - index cen výrobců

14/2 Čína - index spotřebitelských a výrobních cen

14/2 Indie - index velkoobchodních cen

Anketa: Na jaké bankovní akcie letos vsadit?
Kdo přijme předpoklad o zrychlování ekonomického růstu za svůj, pro toho by…
3 strategie zajištění proti tržnímu krachu
Po mimořádných akciových výnosech z loňského roku je ostražitost na místě. Jaké…
Odvrácená strana ráje, o které se zatím nemluví: Sázek proti…
Owl Creek, hedgeový fond s jedněmi z nejlepších výsledků v loňském roce, sází…
Olympiáda nad zlato? Sponzoři her v Soči nechávají investory vesměs…
Olympijské hry pomáhají vylepšit image. Proto do nich oficiální partneři her…

Česká republika

10/2 Celková míra nezaměstnanosti

12/2 Komerční banka - výsledky za 4Q2013 a za celý rok 2013

12/2 Index spotřebitelských cen

13/2 NWR - výsledky za 4Q2013 a za celý rok 2013

14/2 HDP za 4Q2013

Akcie na pražské burze za uplynulý týden posílily o 1,1 % na 1 001,2 bodu. Největší zisky zaznamenaly cenné papíry Erste Group, nejvíce oslabila developerská firma Orco.

Orco přišlo o 2,65 % na 46 Kč. Ve firmě pokračují neshody mezi akcionáři, když fond Kingstown navrhl na březnové valné hromadě odvolat současného šéfa firmy a zpátky do představenstva dosadit své zástupce. Šéfa Jeana-Françoise Otta chce z vedení dceřiné firmy Orco Germany odvolat i miliardář Vítek, který je největším akcionářem skupiny Orco.

Naopak největší růst zaznamenaly akcie Erste Group, které přidaly 4,50 % na 771 Kč. U společnosti se neobjevila žádná relevantní kurzotvorná informace. Podporou může být podle Pavla Rysky, analytika z J&T Banky, konsolidace z předchozího prodejního tlaku a vývoj státních dluhopisů zemí, jako jsou Španělsko a Itálie.

Živo bylo v týdnu kolem energetické společnosti ČEZ. Vláda podle slov premiéra Bohuslava Sobotky sice odmítá garantovat výkupní cenu elektřiny z nových bloků Temelína, podle šéfa firmy Daniela Beneše to však dostavbě jaderné elektrárny nebrání. Podle něj je jednou z možností přizvání dodavatele jako spoluinvestora. "ČEZ možnost pozvání dodavatele jako spoluinvestora naznačil již dříve. My si nicméně neumíme za současných nepříznivých podmínek na trhu představit, že by dodavatel do takového projektu vstoupil bez státních záruk," říká analytik z České spořitelny Petr Bártek.

ČEZ také oznámil, že chce od státu vrátit 5,3 miliardy darovací daně z povolenek. Proti tomu se ohradil ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek. Dle něj jde o střet zájmů. Akcie společnosti ČEZ oslabily v týdnu o 1,2 % na 508 Kč.

Druhý únorový týden se naplno rozjede i česká výsledková sezóna. Ve středu zveřejní čísla o hospodaření Komerční banka. "Očekáváme mezičtvrtletní propad zisku o 9 %. Důvodem je jednorázová ztráta 260 milionů Kč kvůli přecenění derivátů a změně modelu retailových provizí," říká analytik z Erste Günter Hohberger. Meziročně by celkové výnosy ve čtvrtém kvartálu podle Hohbergera měly klesnout o 2,3 % na 7,7 miliardy EUR. Čistý zisk upravený o mimořádné vlivy by měl vzrůst o 4,1 % na 3,16 miliardy EUR.

Ve čtvrtek kompletní výsledky odhalí uhelná NWR. "NWR už oznámila objemy a ceny uhlí ve 4Q2013. Očekáváme náklady na těžbu kolem 69 EUR/t, což je mezikvartální pokles o 7 %. Celkově čekáme EBITDA za 4Q2013 5 milionů EUR po záporném EBITDA (-1 milion EUR) ve 3Q2013," říká Petr Bártek. U firmy by mělo podle něj dojít k jisté stabilizaci, důležitější však bude průběh restrukturalizace kapitálu, kterou firma nedávno oznámila.

Odhady všech výsledků firem z pražské burzy si můžete prohlédnout ZDE.

Příští týden také bude nabitý makroekonomickými daty. Hned v pondělí bude zveřejněna nezaměstnanost, ve středu údaje o inflaci a v pátek odhad vývoje HDP ve 4Q2013.

Z hlediska intervencí proti české koruně ze strany ČNB bude možná nejsledovanější středeční index spotřebitelských cen. Meziroční inflace se v lednu podle odhadů analytiků oslovených ČTK výrazně propadla, v průměru na 0,2 až 0,3 % z prosincových 1,4 %. Důvodem je především očekávaný pokles cen energií a efekt meziročního srovnání, když se loni do inflace promítlo zvýšení sazeb DPH. Zároveň již dříve ekonomové uvedli, že lednové údaje o inflaci částečně ukáží, zda zahájení devizových intervencí bylo oprávněným krokem. "Bez intervenčních zásahů by ceny propadly do výraznější deflace," uvedl analytik z Home Credit Michal Kozub.

ČNB zahájila devizové intervence 7. listopadu 2013 především s cílem podpořit ekonomiku a zabránit deflaci, které se obávala. Ve čtvrtek bankovní rada uvedla, že i po listopadovém oslabení koruny čeká letos druhý nejnižší průměrný růst cen za posledních deset let.

"Inflace za leden bude hlavním údajem měsíce. Pokles cen energií je známou věcí a bude tlačit index cen dolů," uvedl analytik z Raiffeisenbank Michal Brožka. Otázkou ovšem podle něj je, jakým způsobem upravili obchodníci ceníky na začátku roku i s poukazem na slabší kurz koruny. "Platí, že čím vyšší bude míra inflace na začátku roku, tím dříve bude očekávat trh posilování koruny a změnu měnové politiky," dodal.

Analytik ze společnosti Akcenta Miroslav Novák upozornil, že letošní leden není zatížen zvýšením sazeb daně z přidané hodnoty ani růstem regulovaných cen. "Reálně hrozí, že spotřebitelská inflace v meziročním srovnání poprvé od října 2009 sklouzne do záporných hodnot," uvedl.

Koruně a ČNB se věnovali i hosté prvního únorového Investičního večera:

Více z Investičního večera zde: Jak bude vypadat exit ČNB a jak vydělat na české koruně, i když na ni dohlíží Singerova družina?

ČS: Únorová strategie pro české akcie
Jaký výhled mají analytici z České spořitelny na domácí akciový trh pro únorové…
Pražská burza: Kdo kdy oznamuje výsledky za čtvrtý kvartál 2013
Tabulka očekávaných výsledků z dílny analytiků České spořitelny.
Výprodeje na mladých trzích otřásají finančním světem. Kdy dorazí do…
Investoři se z rozvíjejících se trhů stahují v obavách z utažení měnových…
Pražská burza je v hluboké krizi. Nůžky mezi Varšavou a zbytkem…
Zdálo se, že už to horší být nemůže. Ale může. Objemy obchodů na pražské burze…
ČEZ bude hvězdou pražské burzy, NWR bankrot zatím nehrozí. Jak se…
Energetické akcie patří k nejzajímavějším na pražské burze. Všechny tři firmy z…
včera v 18:31

Fuest (Ifo): Německé podniky se obávají zhoršení ekonomických podmínek

Řada německých podniků se obává zhoršení ekonomických podmínek. V rozhovoru s německým listem Südkurier to řekl šéf...
Německo Ekonomika Politika
včera v 17:39

Petrochemický gigant Sinopec loni zvýšil zisk o 44 %

Čínská státní petrochemická společnost Sinopec loni zvýšila čistý zisk o 44 % na 46,4 miliardy jüanů (téměř 169...
Asijské akcie Výsledková sezóna Čína
OPEC přezkoumá, zda je potřeba prodloužit dohodu o snížení těžby
včera v 16:46

OPEC přezkoumá, zda je potřeba prodloužit dohodu o snížení těžby

Společný výbor ministrů ze zemí OPEC a států mimo tuto organizaci se dohodl, že je zapotřebí prozkoumat, zda by měla...
Ropa Těžba Komodity
včera v 16:28

IS varuje před kolapsem přehrady Tabka, nařídil evakuaci Rakky

Organizace Islámský stát (IS) v neděli varovala před bezprostředně hrozícím kolapsem největší syrské přehrady Tabka v...
Sýrie Voda Blízký a Střední východ
včera v 15:26

Írán uvalil sankce na 15 amerických firem

Írán zavedl sankce proti 15 americkým společnostem za jejich údajnou podporu Izraele a "teroristických akcí tohoto...
Írán Spojené státy americké (USA) Politika
včera v 14:46

Finanční správa vybrala do konce března na DPH meziročně o 15 % více

Finanční správa během prvních třech měsíců letošního roku vybrala na dani z přidané hodnoty o 8,25 miliardy korun...
Daně Česká republika Byznys a podnikání
včera v 14:44

Uber po nehodě v USA stáhl všechny vozy s autonomním řízením

Americký provozovatel alternativní taxislužby Uber stáhl z provozu všechna svá samořízená auta. Učinil tak poté, co...
Uber Technologie Doprava
včera v 14:18

Transformované fondy loni vydělaly klientům v průměru 0,8 %

Transformované penzijní fondy v roce 2016 vydělaly klientům v ročním vyjádření v průměru 0,8 %, jen tři z osmi...
Penzijní fondy Spoření Česká republika
Výbor zemí OPEC a nečlenů doporučil prodloužit dohodu o omezení těžby ropy
včera v 13:07

Výbor zemí OPEC a nečlenů doporučil prodloužit dohodu o omezení těžby ropy

Společný výbor ministrů ze zemí OPEC a států mimo tuto organizaci doporučil prodloužit omezení těžby ropy o šest...
Ropa Těžba Komodity
25. 3. 2017 20:33

Kanada usiluje o rozšíření vývozu ropy mimo USA

Kanada bude navzdory schválení ropovodu Keystone XL vedoucího do Spojených států nadále usilovat o rozšíření exportu...
Ropa Kanada Komodity
25. 3. 2017 17:55

Apple odvrátil zákaz prodeje telefonů iPhone 6 v Číně

Čínský soud zrušil rozhodnutí pekingského úřadu pro ochranu duševního vlastnictví, podle kterého telefony iPhone 6 a...
Apple Mobilní telefony Americké akcie
25. 3. 2017 16:10

Sky: Tesku hrozí kvůli účetnímu skandálu značná pokuta

Největší britská maloobchodní společnost Tesco by v brzké době mohla s britským Úřadem pro vyšetřování závažných...
Spojené království Evropské akcie Maloobchod
25. 3. 2017 15:01

Řecko obdrželo tři nabídky na druhý největší přístav v zemi

Řecko obdrželo tři závazné nabídky na odkoupení většinového podílu v přístavu v Soluni. Oznámila to v sobotu řecká...
Řecko Privatizace
25. 3. 2017 08:43

V USA narůstá počet nedokončených ropných vrtů

Američtí producenti ropy z břidličných hornin v současné době těží nejvyšším tempem za rok a půl, zároveň ale...
Ropa Těžba Těžba z břidlic
25. 3. 2017 07:03

Panama se od roku 2018 připojí k mezinárodní daňové dohodě

Panama začne od roku 2018 uplatňovat mezinárodní daňovou dohodu podepsanou loni. Agentuře AFP to sdělila její...
Daně
Americké akcie v pátek uzavřely kolem nuly. Trump kvůli slabé podpoře stáhl návrh na zrušení Obamacare. Za celý týden všechny tři hlavní burzovní indexy klesly
24. 3. 2017 21:30

Americké akcie v pátek uzavřely kolem nuly. Trump kvůli slabé podpoře stáhl návrh na zrušení Obamacare. Za celý týden všechny tři hlavní burzovní indexy klesly

Americké akcie zakončily poslední seanci týdne kolem nuly. Republikánský předseda Sněmovny reprezentantů Paul Ryan po...
Shrnutí obchodování v USA Americké akcie Spojené státy americké (USA)
Evropské akcie v pátek převážně klesly, za celý týden ztratily zhruba půl procenta
24. 3. 2017 18:00

Evropské akcie v pátek převážně klesly, za celý týden ztratily zhruba půl procenta

Evropské akcie v pátek prohloubily ztrátu ze čtvrteční seance. Na trzích byla patrná nervozita z dění ve Spojených...
Evropské akcie Shrnutí evropského obchodování
24. 3. 2017 17:28

Reuters: EIB požádala o prošetření půjček poskytnutých Renaultu

Evropská investiční banka (EIB) požádala francouzské vyšetřovatele, aby zjistili, zda francouzská automobilka Renault...
Evropské banky Banky Francie
24. 3. 2017 17:07

Chorvatsko má obavy z problémů potravinářského gigantu Agrokor

Chorvatská vláda uvažuje o přípravě zákona, který by ochránil ekonomiku před problémy obří potravinářské a...
Chorvatsko Zadlužení Maloobchod
Pražská burza v závěru týdne mírně stoupla, za celý týden si připsala 0,1 %
24. 3. 2017 16:45

Pražská burza v závěru týdne mírně stoupla, za celý týden si připsala 0,1 %

Pražská burza v pátek navázala na zisk ze čtvrteční seance, index PX stoupl o 0,18 % na 982,53 bodu. Nahoru burzu...
Akcie ČR Shrnutí obchodování v ČR