Co nejméně černých labutí nad hlavou v roce 2014

| Komerční sdělení

První letošní číslo Investičního magazínu, které je na stáncích k dostání od středy 29. ledna, má na titulní stránce černou labuť. Proč právě tu? Tímto výrazem bývá označován investiční přístup, který je založen na neočekávaných událostech, které otřesou trhy.

Investiční magazín - labutě roku 2014

Hned v úvodníku nastiňuje šéfredaktor Investičního magazínu Petr Novotný, že je proto důležité mít své investiční portfolio nastaveno tak, abychom se vyhnuli případným velkým ztrátám a nenechali se zastínit černými labutěmi, které krouží nad našimi investicemi.

Celé lednové vydání je velkým speciálem o výhledu na rok 2014, ve kterém vám přinášíme řadu článků, analýz a rozhovorů, které napoví, jakým směrem by se mohly trhy letos ubírat.

Saxo Bank se s vámi podělí o výhled na první čtvrtletí 2014. Jak moc poslední kvartál 2013 zahýbal trhy? Americká centrální banka konečně oznámila začátek konce kvantitativního uvolňování, čímž nastoupila na dlouhou cestu vedoucí k normalizaci měnové politiky a finančních trhů. Všech 10 šokujících predikcí Saxo Bank na rok 2014 si můžete přečíst na stranách 14 a 15.

Na straně 22 si můžete přečíst rozhovor s obchodním ředitelem společnosti Golden Gate, a. s. o tom, proč bychom měli investovat právě do zlata a co všechno bychom měli o investování do tohoto drahého kovu vědět.

Do roku 2014 vám Investiční magazín přeje co nejvíce úspěchů a co nejméně černých labutí nad hlavou.

reklama
reklama