Abeceda začínajícího investora (3. část): Vždy je ten správný čas vstoupit na trh

| redakce

Pouček a doporučení nejen pro začínající investory je spousta. Kdyby se jimi všemi někdo prokousal, asi by zjistil, že vlastně nic neví, a do investování by se proto možná nikdy nepustil. Co s tím? Odpověď jsme hledali ve třetím pokračování abecedy pro začínající investory.

Hosté Investičního večera:

Petr Podolka (ING Investment Management)

Jaroslav Tupý (nezávislý obchodník)

Nejen názory expertů z Investičních večerů můžete sledovat na Twitteru Investičního webu.

Třetí Investiční večer na téma abecedy začínajícího investora se konal 20. října 2014 od 18.30 na půdě Vysoké školy ekonomické v Praze (náměstí Winstona Churchilla 4, Praha 3 - Žižkov, místnost RB 211).

Registrovat na tento i další Investiční večery se lze zdarma na adrese info@investicniweb.cz (v momentu odeslání e-mailu je registrace hotová, upozornění by přišlo jen v případě, že by hrozilo překročení kapacity).


Investiční web vám nabízí jedinečnou možnost probrat s předními experty z domova i ze zahraničí nejžhavější témata ze světa ekonomiky, byznysu a financí. Moderace Investičních večerů se ujmou Roman Chlupatý a Petr Novotný, kteří jsou podepsáni i pod úspěšným cyklem Investičních fór.

Investiční večery se konají v komorním prostředí, které zvýrazňuje možnost zúčastnit se debaty. V jejich průběhu vznikají videa, která se následně objevují na Investičním webu. Pokud byste se chtěli večerů zúčastnit, napište nám na info@investicniweb.cz.


Nejen názory expertů z Investičních večerů můžete sledovat na Twitteru Investičního webu.

reklama
reklama