SLEDOVALI JSME ŽIVĚ: Investování v turbulentní době očima britských bankéřů

| redakce

Jak se mění pravidla hry v investičním světě? Kam se vydají ceny akcií v USA? Jak na tom bude Evropa a kde na starém kontinentu nejlépe zhodnotit peníze? Jaké příležitosti čekají na rozvíjejících se trzích? O tom všem budou v londýnské City diskutovat portfoliomanažeři a analytici z Fidelity Worldwide Investment. Sledujte v pondělí 20. 10. a v úterý 21. 10. přímý přenos z jejich setkání zde a na Twitteru Investičního webu.

Finanční společnost Fidelity Worldwide Investment pořádá 20. a 21. října 2014 konferenci na téma světových investic a nových výzev finančního sektoru. Sledujte přímý přenos z akce, na níž vystoupí experti přímo z Londýna, zde a na Twitteru Investičního webu.

Program

Pondělí 20. října 2014: Změna pravidel hry aneb hlavní výzvy finančního sektoru

  • 14.00 Hlavní výzvy asset managementu (Jon Skillman, President Fidelity Investments Life Insurance Company, Managing Director Continental Europe)

Dále hovoří Dominic Rossi, global chief stock investment officer.

  • 14.45 1. změna pravidel hry: Regulace a distribuce (Philip Warland, Head of Public Policy / Ed Dymott, Head of Business Development)

Slova se ujímá Philip Warland, Head of Public Policy.

Pokračuje Ed Dymott, Head of Business Development.

  • 16.05 2. změna pravidel hry: Technologické změny (Mark Northwood, Global Head of Equity Trading / Ned Salter, Director of Research)

Ned Salter, Director of Research, bude mluvit o technologickém vývoji a změnách pro finanční sektor.

Pokračuje Mark Northwood, Global Head of Equity Trading.

  • 17.05 3. změna pravidel hry: Důchodové spoření (Julian Webb, Head of DC & Workplace Saving / Richard Parkin, Head of Retirement)

Julian Webb a Richard Parkin budou mluvit o největším dobrodružství, které nás čeká - o spoření na důchod.

Úterý 21. října 2014: Investování v turbulentní době

  • 10.00 Evropské akcie: Hodnotová past, nebo cesta na výsluní? (Paras Anand, Head of European Equities / Matt Siddle, Portfolio Manager / Victoire de Trogoff, Portfolio Manager)

Pokračuje James Bateman, Head of Portfolio Management, s prezentací o investičních strategiích Fidelity.

  • 11.50 Světové akcie: Jak může jeden člověk sledovat celý svět? (Richard Lewis, Head of Global Equities / Dan Roberts, Portfolio Manager / Jeremy Podger, Portfolio Manager)

Jeremy Podger, Dan Roberts a šéf pro světové akcie Richard Lewis budou mluvit o světových akciích.

  • 12.40 Hledání směru na světovém dluhopisovém trhu (Andrew Wells, Global CIO, Fixed Income, Fidelity Solutions and Real Estate)

Dále si slovo bere Andrew Wells.

  • 14.30 Akcie na rozvíjejících se trzích: Levné, ale nemilované. Proč je ten nejlepší čas vstoupit na trh? (Alex Homan, Investment Director)

Slovo si berou Andy Howes a Ian Spreadbury, aby se věnovali nové definici rizika a výnosu (odměny) na dluhových trzích.

reklama
reklama