Nejlepší tweety roku 2014

| redakce

Jaké nejlepší hlášky se letos objevily na Twitteru?

1. Elon Musk oznámil, že odhalí své přirození

Tento vrcholný manažer rozhodně není profesionálním "tweetařem", nebo při psaní tohoto tweetu příliš nepřemýšlel. Nakonec se ukázalo, že Musk nemyslel písmenem D v USA běžně užívanou zkratku pro mužský pohlavní úd (D = dick), ale dvojitý motor (D = dual motor). V každém případě tento tweet je jedním z nejvydařenějších, které se šéfům světových firem letos podařily.

2. "Ohebné" telefony se staly pro Apple noční můrou

Nový iPhone 6 zažil hodně špatný start. Zatímco majitelé iPhonů 4 a 5 si stěžovali na prasklé displeje, vlastníci převratné novinky se museli připravit na daleko větší starosti. S novým iPhonem 6 abyste se báli sednout si s telefonem v kapse, nadobro tím mohl ztratit svůj původní tvar.

3. Bezpečnostní služba Bílého domu představuje oddaného hlídače

Bezpečnostní služba musela letos řešit několik pokusů o vniknutí vetřelce do ostře střežených prostor Bílého domu. První z nich vedl dokonce k rezignaci šéfky bezpečnostní agentury Julie Pierson. Možná po ní převzal vedení firmy za své zásluhy při dopadení útočníka Dominica Adesanyy strážní pes, který se brzy po incidentu objevil na twitterovém účtu agentury.

  • 1
  • 2
reklama
reklama