Investiční večer: S jakým portfoliem zvítězíte v roce 2015?

| redakce

Roku 2015 budou podle současných výhledů dominovat témata jako zvyšování sazeb v USA, kvantitativní uvolňování v eurozóně a Japonsku, s blížícím se přelomem roku sledujeme propady cen ropy a geopolitická rizika nejen na Ukrajině a Blízkém a Středním východě. Jako vždy je potřeba počítat i s překvapeními, která nikdo nedokáže předpovědět, a to jak na pozitivní, tak na negativní straně spektra. Jak v této situaci sestavovat portfolio na další měsíce? Téma dalšího z Investičních večerů.

Hosté Investičního večera:

Štěpán Pírko (Colosseum)

Martin Loos (brokerjet ČS)

Investiční večer můžete sledovat na Twitteru Investičního webu.


Výhledy na rok 2015 sledujte na Investičním webu ZDE.


Investiční večer na téma portfolia na rok 2015 se konal v pondělí 8. prosince 2014 v 18 hodin na půdě Vysoké školy ekonomické v Praze (náměstí Winstona Churchilla 4, Praha 3 - Žižkov, místnost NB 474).

Registrovat na tento i další Investiční večery se lze zdarma na adrese info@investicniweb.cz (v momentu odeslání e-mailu je registrace hotová, upozornění by přišlo jen v případě, že by hrozilo překročení kapacity).


Investiční web vám nabízí jedinečnou možnost probrat s předními experty z domova i ze zahraničí nejžhavější témata ze světa ekonomiky, byznysu a financí. Moderace Investičních večerů se ujmou Roman Chlupatý a Petr Novotný, kteří jsou podepsáni i pod úspěšným cyklem Investičních fór.

Investiční večery se konají v komorním prostředí, které zvýrazňuje možnost zúčastnit se debaty. V jejich průběhu vznikají videa, která se následně objevují na Investičním webu. Pokud byste se chtěli večerů zúčastnit, napište nám na info@investicniweb.cz.


Nejen názory expertů z Investičních večerů můžete sledovat na Twitteru Investičního webu.

reklama
reklama