Cyklus Investičních večerů pokračuje v dubnu na novém místě, ale v osvědčené podobě

| redakce

Investiční večery vám zprostředkovaly setkání s několika desítkami finančních expertů a debaty na řadu aktuálních témat. Po krátké přestávce úspěšný cyklus pokračuje, a to od 1. dubna na novém místě a s novým partnerem - Fakultou mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze.

Investiční večery se konají vždy v úterý od 17.00 na půdě Vysoké školy ekonomické v Praze (náměstí Winstona Churchilla 4, Praha 3 - Žižkov, místnost NB 459, 4. patro takzvané Nové budovy; vstup nejlépe kolem vrátnice v levé části náměstí, ve foyeru Nové budovy výtahem do 4. patra). Registrovat se na ně můžete zdarma na adrese info@investicniweb.cz (v momentu odeslání e-mailu je registrace hotová, upozornění by přišlo jen v případě, že by hrozilo překročení kapacity).

Na co a na koho se můžete těšit v dubnu?

1. dubna 2014: Kam (ne)investovat a čím se při tom (ne)řídit

Hosté večera: Filip Fyrbach (GE Money Bank), Martin Urban (brokerjet ČS)

8. dubna 2014: Rusko - investiční příležitost, nebo černá labuť?

Hosté večera: Kateřina Zychová (Verdi Capital), Petr Zajíc (Pioneer Investments)

15. dubna 2014: Lesk (č)i bída rozvíjejících se trhů aneb Na co vsadit na periferii?

Hosté večera: Jan Čermák (ČSOB), Jan Maňák (BNP Paribas)


Investiční web vám nabízí jedinečnou možnost probrat s předními experty z domova i ze zahraničí nejžhavější témata ze světa ekonomiky, byznysu a financí. Moderace se ujmou Roman Chlupatý a Petr Novotný, kteří jsou podepsáni i pod úspěšným cyklem Investičních fór.

Investiční večery se konají v komorním prostředí, které zvýrazňuje možnost zúčastnit se debaty. V jejich průběhu vznikají videa, která se následně objevují na Investičním webu. Pokud byste se chtěli večerů zúčastnit, napište nám na info@investicniweb.cz.

Nejen názory expertů z Investičních večerů můžete sledovat na Twitteru Investičního webu.

reklama
reklama