Investiční večer: Sell in May... nebo ne?! (Kdy) má smysl držet se burzovních přísloví?

| redakce

Květen, měsíc, k němuž se váže slavné investiční pořekadlo, se přiblížil. Jak se mají letos investoři zachovat? Vyplatí se vůbec podle těchto tradičních pouček investovat? Jaká z nich má nejreálnější základ a co vše čekat od akcií v následujících měsících?

Investiční večer na uvedená témata se konal 29. dubna 2014 od 17 hodin na půdě Vysoké školy ekonomické v Praze (náměstí Winstona Churchilla 4, Praha 3 - Žižkov, místnost NB 459, 4. patro takzvané Nové budovy; vstup nejlépe kolem vrátnice v levé části náměstí, ve foyeru Nové budovy výtahem do 4. patra).

Registrovat na tento i další Investiční večery jste se mohli zdarma na adrese info@investicniweb.cz (v momentu odeslání e-mailu je registrace hotová, upozornění by přišlo jen v případě, že by hrozilo překročení kapacity).

Přenos z celé akce najdete jako vždy na Twitteru Investičního webu.

Hosté večera:

Petr Hlinomaz

Petr Hlinomaz (analytik, BH Securities)

Se zázemím přírodovědného vzdělání působí na finančních trzích od roku 1993. Pracoval na různých pozicích u obchodníků s cennými papíry a investičních společností. Nejdéle spolupracuje se společnosti BH Securities, pro kterou v současné době připravuje analýzy kapitálového trhu.

Mikuláš Splítek

Mikuláš Splítek (brokerjet ČS)

Působí na pozici trading support v brokerjetu České spořitelny. Vystudovaný psycholog se zájmem o akcie a behaviorální finance.


Investiční web vám nabízí jedinečnou možnost probrat s předními experty z domova i ze zahraničí nejžhavější témata ze světa ekonomiky, byznysu a financí. Moderace Investičních večerů se ujmou Roman Chlupatý a Petr Novotný, kteří jsou podepsáni i pod úspěšným cyklem Investičních fór.

Investiční večery se konají v komorním prostředí, které zvýrazňuje možnost zúčastnit se debaty. V jejich průběhu vznikají videa, která se následně objevují na Investičním webu. Pokud byste se chtěli večerů zúčastnit, napište nám na info@investicniweb.cz.

Nejen názory expertů z Investičních večerů můžete sledovat na Twitteru Investičního webu.

reklama
reklama