Investice do nemovitostí: Ceny v ČR porostou, žhavým tipem jsou byty a domy v jižním Španělsku

| redakce

Spálili jste si prsty při poslední krizi a váš dům stále ztrácí desítky procent své hodnoty? Řešíte, zda raději při nízkých sazbách "naskočit" do hypotéky, nebo raději zvolit nájemní bydlení? A co realitní trhy ve světě, odkud k nám ostatně přišla poslední krize? To byla témata dalšího z řady Investičních večerů, který jsme sledovali živě.

Přenos z celé akce najdete jako vždy na Twitteru Investičního webu.

Hosté večera:

Vladimír Zuzák (Home Institute)

Lucie Pilipová (Mediterránea)

Jak investují Češi do nemovitostí v zahraničí?

Přišla řeč i na ceny nemovitostí v Londýně - jsou přehnaně vysoké.

Jak to vypadá na trhu nemovitostí v ČR?

Investiční večer o realitách se koná 6. května 2014 od 17 hodin na půdě Vysoké školy ekonomické v Praze (náměstí Winstona Churchilla 4, Praha 3 - Žižkov, místnost NB 474, 4. patro takzvané Nové budovy; vstup nejlépe kolem vrátnice v levé části náměstí, ve foyeru Nové budovy výtahem do 4. patra).

Registrovat na tento i další Investiční večery se lze zdarma na adrese info@investicniweb.cz (v momentu odeslání e-mailu je registrace hotová, upozornění by přišlo jen v případě, že by hrozilo překročení kapacity).


Investiční web vám nabízí jedinečnou možnost probrat s předními experty z domova i ze zahraničí nejžhavější témata ze světa ekonomiky, byznysu a financí. Moderace Investičních večerů se ujmou Roman Chlupatý a Petr Novotný, kteří jsou podepsáni i pod úspěšným cyklem Investičních fór.

Investiční večery se konají v komorním prostředí, které zvýrazňuje možnost zúčastnit se debaty. V jejich průběhu vznikají videa, která se následně objevují na Investičním webu. Pokud byste se chtěli večerů zúčastnit, napište nám na info@investicniweb.cz.

Nejen názory expertů z Investičních večerů můžete sledovat na Twitteru Investičního webu.

reklama
reklama