Vše, co jste chtěli vědět o forexu, ale báli jste se zeptat

| redakce

Jak se v současné turbulentní době pohybovat na měnovém trhu? V jaké měně je nejbezpečnější držet aktiva? Uhájí americký dolar pozici globální rezervní měny číslo jedna? Bude euro dále posilovat? Co čeká v nejbližších měsících českou korunu? Jaké jsou perspektivy měn rozvíjejících se zemí? O tom všem se diskutovalo na dalším z řady Investičních večerů.

Investiční večer o měnách a měnovém trhu se konal 20. května 2014 výjimečně až od 18 hodin na půdě Vysoké školy ekonomické v Praze (náměstí Winstona Churchilla 4, Praha 3 - Žižkov, místnost NB 474, 4. patro takzvané Nové budovy; vstup nejlépe kolem vrátnice v levé části náměstí, ve foyeru Nové budovy výtahem do 4. patra).

Registrovat na tento i další Investiční večery jste se mohli zdarma na adrese info@investicniweb.cz (v momentu odeslání e-mailu je registrace hotová, upozornění by přišlo jen v případě, že by hrozilo překročení kapacity).

Hosté Investičního večera:

Ľuboš Mokráš (Česká spořitelna)

Ondřej Hartman (FXstreet.cz)

Přenos z celé akce najdete jako vždy na Twitteru Investičního webu.


Investiční web vám nabízí jedinečnou možnost probrat s předními experty z domova i ze zahraničí nejžhavější témata ze světa ekonomiky, byznysu a financí. Moderace Investičních večerů se ujmou Roman Chlupatý a Petr Novotný, kteří jsou podepsáni i pod úspěšným cyklem Investičních fór.

Investiční večery se konají v komorním prostředí, které zvýrazňuje možnost zúčastnit se debaty. V jejich průběhu vznikají videa, která se následně objevují na Investičním webu. Pokud byste se chtěli večerů zúčastnit, napište nám na info@investicniweb.cz.

Nejen názory expertů z Investičních večerů můžete sledovat na Twitteru Investičního webu.

reklama
reklama