USA z mnoha úhlů pohledu: Investiční příležitosti v akciích i posílení dolaru

| redakce

Co čeká americkou ekonomiku? Jak bude dále postupovat Fed? Jsou americké akcie zralé na propad? A jak postavení USA ovlivnila situace na Ukrajině? Udrží si dolar pozici rezervní měny číslo jedna, nebo ho čeká kolaps? Investiční večer o USA jsme sledovali živě.

Hosté Investičního večera:

Michal Brožka (analytik, Raiffeisenbank)

Josef Novotný (makléř, brokerjet ČS)

Přenos z celé akce najdete jako vždy na Twitteru Investičního webu.

Investiční večer o USA se konal 13. května 2014 od 17 hodin na půdě Vysoké školy ekonomické v Praze (náměstí Winstona Churchilla 4, Praha 3 - Žižkov, místnost NB 474, 4. patro takzvané Nové budovy; vstup nejlépe kolem vrátnice v levé části náměstí, ve foyeru Nové budovy výtahem do 4. patra).

Registrovat na tento i další Investiční večery se lze zdarma na adrese info@investicniweb.cz (v momentu odeslání e-mailu je registrace hotová, upozornění by přišlo jen v případě, že by hrozilo překročení kapacity).


Investiční web vám nabízí jedinečnou možnost probrat s předními experty z domova i ze zahraničí nejžhavější témata ze světa ekonomiky, byznysu a financí. Moderace Investičních večerů se ujmou Roman Chlupatý a Petr Novotný, kteří jsou podepsáni i pod úspěšným cyklem Investičních fór.

Investiční večery se konají v komorním prostředí, které zvýrazňuje možnost zúčastnit se debaty. V jejich průběhu vznikají videa, která se následně objevují na Investičním webu. Pokud byste se chtěli večerů zúčastnit, napište nám na info@investicniweb.cz.

Nejen názory expertů z Investičních večerů můžete sledovat na Twitteru Investičního webu.

reklama
reklama