Investiční večer: Brazílie a spol.: Vyplácí se sázet na sportovní akce?

| redakce

Stavební boom spojený s investicemi do infrastruktury a vybavení pro konkrétní příležitost a rozvoj cestovního ruchu s dopady do služeb, jako jsou gastronomie, ale například i doprava. Velké sportovní akce mají spoustu fanoušků, ale i řadu kritiků. Před blížícím se mistrovstvím světa ve fotbale v Brazílii, jinak zemi tomuto sportu oddané, jsou hlasy odpůrců "politicky" určovaných pořadatelství opět slyšet. O to více, že letní olympijské hry se za dva roky mají konat ve stejné zemi. O dopadech velkých sportovních svátků na ekonomiku a trhy v úterý diskutovali ekonomové na dalším z řady Investičních večerů.

Hosté Investičního večera:

František Bostl (dříve CYRRUS)

Filip Fyrbach (GE Money Bank)

Přenos z celé akce najdete jako vždy na Twitteru Investičního webu.

Jak sportovní akce mohou pomoci ekonomice?

Kde je šance pro akciové investory?

Investiční večer o velkých sportovních akcích se koná 10. června 2014 od 17 hodin na půdě Vysoké školy ekonomické v Praze (náměstí Winstona Churchilla 4, Praha 3 - Žižkov, místnost NB 474, 4. patro takzvané Nové budovy; vstup nejlépe kolem vrátnice v levé části náměstí, ve foyeru Nové budovy výtahem do 4. patra).

Registrovat na tento i další Investiční večery se lze zdarma na adrese info@investicniweb.cz (v momentu odeslání e-mailu je registrace hotová, upozornění by přišlo jen v případě, že by hrozilo překročení kapacity).


Investiční web vám nabízí jedinečnou možnost probrat s předními experty z domova i ze zahraničí nejžhavější témata ze světa ekonomiky, byznysu a financí. Moderace Investičních večerů se ujmou Roman Chlupatý a Petr Novotný, kteří jsou podepsáni i pod úspěšným cyklem Investičních fór.

Investiční večery se konají v komorním prostředí, které zvýrazňuje možnost zúčastnit se debaty. V jejich průběhu vznikají videa, která se následně objevují na Investičním webu. Pokud byste se chtěli večerů zúčastnit, napište nám na info@investicniweb.cz.

Nejen názory expertů z Investičních večerů můžete sledovat na Twitteru Investičního webu.

reklama
reklama