Investiční večer: Nový semestr, nové portfolio aneb Jak naskočit do rozjíždějícího se vlaku

| redakce

Obchodování na trzích je od začátku letošního roku mnohem divočejší než loni. Výrazné skoky cen ropy, zatím dýchavičný americký akciový trh v opozici k nadšení evropských burz ze zahajovaného kvantitativního uvolňování, které ovšem kalí jak boje na východě Ukrajiny, tak protesty Athén proti politice rozpočtových úspor. Strašák nízké inflace nebo deflace pak obchází nejen Evropu, ale aktuálně i Čínu. Jak v tomto prostředí investovat? Které akciové trhy, komodity nebo měny mohou ze současné situace napříště těžit, a kterým se raději obloukem vyhnout? A co státní dluhopisy, bavíme se v jejich případě bublině před prasknutím?

Investiční večer se konal v pondělí 16. února 2015 v 18 hodin na půdě Vysoké školy ekonomické v Praze (náměstí Winstona Churchilla 4, Praha 3 - Žižkov, místnost NB 471).

Registrovat na tento i další Investiční večery se lze zdarma na adrese info@investicniweb.cz (v momentu odeslání e-mailu je registrace hotová, upozornění by přišlo jen v případě, že by hrozilo překročení kapacity).

Hosté Investičního večera:

Petr Zajíc (Pioneer Investments)

Lukáš Vácha (Conseq Investment Management)

Investiční večer můžete sledovat na Twitteru Investičního webu.

Řecko

Akcie, dluhopisy, tipy


Investiční web vám nabízí jedinečnou možnost probrat s předními experty z domova i ze zahraničí nejžhavější témata ze světa ekonomiky, byznysu a financí. Moderace Investičních večerů se ujmou Roman Chlupatý a Petr Novotný, kteří jsou podepsáni i pod úspěšným cyklem Investičních fór.

Investiční večery se konají v komorním prostředí, které zvýrazňuje možnost zúčastnit se debaty. V jejich průběhu vznikají videa, která se následně objevují na Investičním webu. Pokud byste se chtěli večerů zúčastnit, napište nám na info@investicniweb.cz.

reklama
reklama