Investiční web partnerem Exportních večerů: Přijďte si poslechnout, co čekají experti od globálního obchodu dnes i pozítří

| redakce

Originální a praktické pohledy a rady, přednášející z českých a světových firem i ze státní správy, možnost networkingu – to vše nabídne cyklus Exportních večerů, které přinášejí Fakulta mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické a Studentský klub obchodu a konkurenceschopnosti ve spolupráci s publicistou a konzultantem Romanem Chlupatým.

Každé úterý od 18.00 v učebně RB212 v Rajské budově Vysoké školy ekonomické na Žižkově nabídne své zkušenosti a pohled na problematiku spjatou s globálním obchodem a exportem přední odborník z Česka či ze světa. Cyklus odstartuje 17. února 2015 náměstek ministra zahraničních věcí a spoluautor Strategie konkurenceschopnosti Martin Tlapa přednáškou na téma „Konkurenceschopnost aneb Jak se ve světě neztratit“, v níž se zaměří na výhody i nevýhody českých firem na světových trzích a na různé aspekty obchodní diplomacie.

Dalšími přednášejícími v rámci cyklu budou například forenzní auditor Ján Lalka, který popíše svůj recept na to, jak si rychle a jednoduše prověřit důvěryhodnost zahraničních partnerů; dále Carol Tooze, někdejší členka top managementu zastoupení Land Roveru a Jaguaru v Číně, která se zamyslí nad tím, co vám čínští byznysmeni běžně (ne)řeknou; a v neposlední řadě hlavní ekonom Citibank pro střední Evropu Jaromír Šindel, který přiblíží klíčové trendy hýbající globální ekonomikou.

Každý z přichystaných třinácti seminářů (předběžný seznam přednášejících a témat níže) se skládá z přednášky a následné moderované diskuze, v níž bude čas a prostor na detailní rozbor nastíněných i souvisejících témat. Možnost zúčastnit se máte společně se zástupci akademické obce a firem po registraci na adrese skok@vse.cz i vy.

Program Exportních večerů

Vybrané semináře z cyklu Exportních večerů budou pokrývat Investiční web a další partnerská média. V případě, že některou z akcí nestihnete, tak budete mít možnost dohledat souhrn toho nejpodstatnějšího on-line. O tom, kde a kdy se výstupy z jednotlivých akcí objeví, a také o jednotlivých přednášejících a jejich tématech vás budeme informovat.

reklama
reklama