Investiční večer: Reality - investice, která má váhu

| redakce

Nákup nemovitosti byl do poslední krize považován za jednu z nejjistějších investic. Ceny realit i pronájmů ale prudce klesly a jen pomalu se opět dostávají výše. Samostatnou kapitolou je investice do komerčních realit, která je drobným investorům zpřístupněna nejjednodušeji prostřednictvím podílových fondů. Mají nemovitosti své místo v portfoliu, případně jak velký podíl by v něm měly zaujímat? A jaká je aktuální situace na českém realitním trhu? Kde jsou aktuální příležitosti, a kde naopak reality jako investice nemají tolik smysl?

Investiční večer o realitách se konal v pondělí 30. března 2015 v 18 hodin na půdě Vysoké školy ekonomické v Praze (náměstí Winstona Churchilla 4, Praha 3 - Žižkov, místnost NB 471).

Registrovat na tento i další Investiční večery se lze zdarma na adrese info@investicniweb.cz (v momentu odeslání e-mailu je registrace hotová, upozornění by přišlo jen v případě, že by hrozilo překročení kapacity).

Hosté Investičního večera:

Martin Skalický (REICO)

Vladimír Zuzák (Home Institute)

Petr Vomastek

Přenos z Investičního večera můžete sledovat na Twitteru Investičního webu.


Investiční web vám nabízí jedinečnou možnost probrat s předními experty z domova i ze zahraničí nejžhavější témata ze světa ekonomiky, byznysu a financí. Moderace Investičních večerů se ujmou Roman Chlupatý a Petr Novotný, kteří jsou podepsáni i pod úspěšným cyklem Investičních fór.

Investiční večery se konají v komorním prostředí, které zvýrazňuje možnost zúčastnit se debaty. V jejich průběhu vznikají videa, která se následně objevují na Investičním webu. Na další Investiční večery se lze zdarma registrovat na adrese info@investicniweb.cz

reklama
reklama