Hvězdní američtí podnikatelé živě na Twitteru Investičního webu

| redakce

Chcete poznat, jak chutnají skutečná svoboda a finanční nezávislost? Nechcete se v podnikání spokojit s průměrností? Pak je přesně pro vás určena přednáška "Grow your sales. Grow your business" uznávaného amerického byznysmena a motivačního řečníka Granta Cardoneho, kterou od 17.30 sledujeme živě na Twitteru Investičního webu.

Grant Cardone

Grant Cardone

Americký podnikatel Grant Cardone je populární motivační řečník a jeden z nejlépe prodávajících autorů New York Times, který lidem prostřednictvím svých knih a seminářů ukazuje hodnotné a praktické nástroje pro budování jejich vlastní ekonomické nezávislosti. Svými přímočarými názory na ekonomiku a podnikání na sebe strhává pozornost nejen posluchačů, ale i médií. Grant Cardone se pravidelně objevuje na Fox News, Fox Business, CNBC a MSNBC a své příspěvky publikuje na webech Entrepreneur.com a Huffington Post. Jeho kniha Pravidlo 10x o prodeji a obchodu se stala bestsellerem po celém světě.

Přenos z přednášky můžete ve středu 1. dubna od 17.30 sledovat živě na Twitteru Investičního webu. Nejlepší hlášky najdete ve stejnou dobu i v tomto článku.

reklama
reklama