Jak vidí budoucnost osobnosti světa byznysu a ekonomie? ŽIVĚ na Twitteru Investičního webu

| redakce

Světová ekonomika nabízí rozporuplný obrázek - Čína zpomaluje, nad výkonem hospodářství USA visí otazníky a eurozóna sice vykazuje mírně lepší čísla, ale inflace ne a ne se dostavit. To je ostatně problém většiny vyspělého světa. "Růst, nebo nerůst? Od dlouhodobé stagnace k silnému oživení" a "Podnikání a jeho nepřátelé. Jak osvobodit kreativní energii?" jsou témata odborné diskuze organizované v rámci celoevropské akce Free Market Road Show. Ve čtvrtek od 16 hodin ji budeme sledovat živě na Twitteru Investičního webu.

Twitter Investičního webu

Jako řečníci také vystoupí:

Vladimír Dlouhý (prezident, Hospodářská komora České republiky), Jiří Schwarz (předseda, Centrum ekonomických a tržních analýz), Josef Šíma (rektor, CEVRO Institut), Barbara Kolm (ředitelka, Austrian Economics Center), Edwina Rogers (ředitelka, Secular Policy Institute), Aleš Rod (ředitel, Centrum ekonomických a tržních analýz), Ekkart Zimmermann (Technische Universität Dresden), Shmuel Chafets (výkonný ředitel, Sela Venture Capital)

Diskuze je pořádána Austrian Economics Center ve spolupráci s CEVRO Institutem, Students for Liberty CZ, Liberálním institutem a Prism Group.

Twitter Investičního webu

reklama
reklama