Nejlepší strategie pro Evropu podle investičních profesionálů

| redakce

Makroekonomický výhled pro Evropu, akciové strategie zaměřené zejména na evropské akcie, region střední a východní Evropy, malé a střední podniky v Evropě. To jsou témata semináře, na němž vystoupí Petr Podolka z ING Investment Management a Damien Kohler z BNP Paribas. Ve čtvrtek 2. dubna 2015 od 15.30 do 18.30 pro vás budeme akci sledovat živě.

Anketa: Petr Podolka

Petr Podolka, CFA, ING Investment Management

Petr Podolka se na finančních trzích pohybuje od roku 1995. Dříve působil jako settlement officer v české Citibank. Od roku 1997 pracoval v oddělení Treasury společnosti Česká rafinérská. Ve společnosti ING Investment Management působí od roku 1998. Specializuje se na investice s pevným výnosem. Je členem představenstva a od roku 2012 zastává funkci investičního ředitele.

Damien Kohler

Damien Kohler, CFA, BNP Paribas

Damien Kohler strávil profesionální kariéru ve skupině BNP Paribas. Správě evropských akciových portfolií se věnuje od roku 1999. Od roku 2006 vede tým zaměřený na evropské trhy s akciemi firem s malou nebo střední tržní kapitalizací. Jeho tým aktuálně obhospodařuje okolo 4,5 miliardy eur v této třídě aktiv. Z fondů registrovaných pro veřejnou nabídku v ČR tým obhospodařuje úspěšné fondy Parvest Equity Europe Small Cap a Parvest Equity Europe Mid Cap.

Investiční web nabídne z akce on-line přenos na svém Twitteru.

Jako první hovoří Igor Müller.

Pokračuje Miloš Lang.

Slovo si bere Damien Kohler.

reklama
reklama