Nevěřte pověrám o investorských celebritách! Takhle obchodují lidé jako vy

| Komerční sdělení

Nákupy a prodeje slavných investorů mohou být zajímavou inspirací, málokdo má ale ale tak bezpečně zajištěné živobytí a takový kapitál na investování jako Warren Buffett, Carl Icahn nebo Roman Abramovič. Mnohem zajímavější proto mohou být investiční strategie těch, kdo si obchodováním vydělávají na běžnou spotřebu a na relativně klidné stáří. Tři takoví jsou připraveni vám odhalit svá portfolia.

Investičních konferencí je v poslední době jako hub po dešti a odborníků na nich ještě o něco více. Internetem kolují falešné příběhy lidí, kteří zázračně zbohatli. Na investování se ale dá podívat i jinak, a sice ukázat reálné investory a jejich transakce i výsledky.

Brokerjet České spořitelny proto vybral dva své dlouholeté klienty a jednoho zaměstnance (který je zároveň i klientem), kteří během dvou hodin ukáží, co mají nakoupeno, jak se při investování rozhodují a jaké zdroje při tom sledují. Celá akce je zdarma a registrovat se na ni můžete ZDE.

Kam a kdy přijít?

Středa 3. června 2015 od 18.00

Mramorový sál pobočky České spořitelny v Rytířské (Rytířská 406/10, Praha 1 - Staré Město)

Každý prezentující má 20 minut, aby vysvětlil vše podstatné. S pauzami, zahájením a rezervou vyjdete ze sálu za 90 minut plni čerstvé investiční inspirace.

Snahou celé akce je vyvrátit pověru, že pravdu o investicích vědí jen vyvolené celebrity. Pohled pod pokličku investičních strategií těch, kteří o investicích jen nemluví, ale realizují je se svými vlastními penězi, kromě jiného pomůže ukázat, že investovat neznamená sedět denně v pozoru u burzovních terminálů.

REGISTRACE NA AKCI ZDARMA ZDE

reklama
reklama