CASHFLOW SUMMIT 2015: Konference o alternativních investicích

| Komerční sdělení

Možností, kam investovat, jsou miliony. Dobře se v nich zorientovat a najít ty, které vám pomohou zajistit vysoký výnos, není v současné, poměrně nestabilní době vůbec jednoduché. Přijďte si proto své hledání a rozhodování usnadnit na 2. ročník CASHFLOW SUMMIT, největší investiční konferenci na Moravě, která se uskuteční 16. května 2015 v Olomouci.

Renomovaní odborníci a investoři se s vámi podělí o zkušenosti v oblasti netradičního, alternativního investování. Nečekejte záplavu obchodních příspěvků, ale opravdové předání know-how včetně možnosti se s úspěšnými lidmi z oboru seznámit a diskutovat s nimi.

Pozvánka na konferenci od jejího organizátora Tomáše Zdražila:

Celým dnem vás provede populární ekonom a moderátorské eso Lukáš Kovanda, který představí řečníky hned v několika navazujících blocích. Na úvod čekejte zajímavé investorské příběhy od business angelů a úspěšných podnikatelů Pavla Opluštila, Martina Chalupeckého či netradičně investujícího Zdeňka Salveta. Aktuálně velmi žhavé téma investování do peer to peer půjček otevře Michael Sonenshine, prezident evropské asociace P2P poskytovatelů. Jak na ambiciózní kryptoměny (bitcoiny) a co od nich v budoucnu očekávat, uslyšíte od nadšeného organizátora bitcoin meetupů Martina Šípa.

Show, kontroverzi, ale zároveň naprostou profesionalitu a plno vlastních zajímavých postřehů můžete očekávat od příspěvku hvězdného tradera Ludvíka Turka ("Jak využívat nástroje velkých hráčů při obchodování na burze"). V neposlední řadě se těšte i na tipy, do čeho investovat v roce 2015, od renomovaných ekonomů a investorů Pavla Kohouta či Františka Bostla. Tito pánové se navíc představí i v závěrečném diskusním panelu společně s neméně zkušeným ekonomem Lukášem Kovandou.

Přijďte si pro nové investiční podněty. Sdílejte vlastní investiční zkušenosti. Využijte příležitosti se seznámit s jedničkami v oboru a stejně zapálenými investory. Poznejte a propojte se s novými lidmi během celodenního networkingu, který se po programu protáhne až do rána. Staňte se součástí Cashflow Summitu 2015. Budujte svoji finanční svobodu!

Jaké další příspěvky vám pomohou zvyšovat váš investorský potenciál? Navštivte webové stránky konference a zjistěte více.

Cashflow Summit 2015

reklama
reklama