Sledovali jsme živě: Hrozí Brexit? Průvodce britským postojem k EU

| redakce

Spojené království se po finanční krizi zařadilo k těm zemím, které se ekonomicky relativně rychle zvedly a daří se jim držet na cestě hospodářského oživení, také ale patří k nejživějším místům na evropské politické mapě. Skotové loni hlasovali o setrvání v království, v letošních volbách se mimo jiné "hrálo" o referendum o pokračování členství země v Evropské unii. Nejen o volbách a jejich dopadech bude další z řady Investičních večerů, na který vás srdečně zveme.

Investiční večer se koná v pondělí 11. května 2015 v 18 hodin na půdě Vysoké školy ekonomické v Praze (náměstí Winstona Churchilla 4, Praha 3 - Žižkov, 4. patro Nové budovy, místnost 471).

Hosté Investičního večera:

  • Jan Čermák (ČSOB)
  • Petr Hlinomaz (BH Securities)

Nejen přenosy z Investičních večerů můžete sledovat na Twitteru Investičního webu.


Investiční web vám nabízí jedinečnou možnost probrat s předními experty z domova i ze zahraničí nejžhavější témata ze světa ekonomiky, byznysu a financí. Moderace Investičních večerů se ujmou Roman Chlupatý a Petr Novotný, kteří jsou podepsáni i pod úspěšným cyklem Investičních fór.

Investiční večery se konají v komorním prostředí, které zvýrazňuje možnost zúčastnit se debaty. V jejich průběhu vznikají videa, která se následně objevují na Investičním webu. Na další Investiční večery se lze zdarma registrovat na adrese info@investicniweb.cz.

reklama
reklama