Akcie.cz

Akcie.cz

Autorovy články

Burza Praha: Na které akcie vsadit do konce roku 2012? Burza Praha: Na které akcie vsadit do konce roku 2012?

Nabízíme část rozhovoru s makléřem z Fio banky Davidem Lamačem, který 10. září (před oznámením QE3) nabídl výhled do konce roku, mimo jiné i pro konkrétní tituly na pražské burze.

Index S&P 500: Formace "Hlava & Ramena" Index S&P 500: Formace "Hlava & Ramena"

Poklesy na akciových indexech jistě nezůstaly bez povšimnutí nejen investorské veřejnosti. A proto je vhodný čas ohlédnout se po analýze technické formace hlava a ramena na nejsledovanějším indexu S&P 500.

Květen na burzách: Krátkodobá korekce může přijít, tvrdí experti Květen na burzách: Krátkodobá korekce může přijít, tvrdí experti

Výsledková sezóna v USA vrcholí a skeptici mají opět o důvod méně ke svému přesvědčení. I když se samozřejmě negativním překvapením nevyhneme, znatelně převažují lepší než odhadované výsledky (ke konci minulého týdne to bylo 72 % reportovaných výsledků). Zemětřesení v Japonsku je již také z pohledu hodnot indexů "zapomenuto", způsobilo jen krátkodobou korekci. Ani zpráva o snížení výhledu amerického ratingu agenturou S&P nevyvolala negativní reakci delší než jeden obchodní den.

Kompletní změny cílových cen akcií z 29. 4. 2011 Kompletní změny cílových cen akcií z 29. 4. 2011

Analytická doporučení na cílové ceny od renomovaných bank a makléřských domů velmi často ovlivňují vývoj kurzů akcií. V přehledném seznamu nabízíme ta nejzajímavější pro americký akciový trh.

SociálníMédia

investičníweb na míru

Výhody registrace:

  • Vlastní nastavení zpráv a výběr sledovaných kurzů.
  • Upozornění na exkluzivní rozhovory a videa, které mohou ovlivnit vývoj kurzů vašich investic.
  • Pravidelný týdenní bulletin s výběrem nejlepších článků a videí na Investičním webu.