Igor Müller portfoliomanažer a investiční analytik, ING IM

Igor Müller

Profesionálně na finančních trzích od roku 2003. V ING IM je zodpovědný za analýzu firem, do nichž investují akciové podílové fondy. Především se zaměřuje na region střední a východní Evropy, tedy český, polský, maďarský, ale také na rumunský či slovenský trh. Je členem investičního týmu ING CEE Equity a spolupracuje na řízení akciových fondů ING Český akciový fond, ING Rumunský akciový fond a ING Converging Europe. Dříve pracoval jako finanční analytik ve společnosti Wood & Company, kde měl na starosti fundamentální analýzu společností, jejich ocenění, odhady zisku, hodnocení rizika a modelový portfoliomanagement. Působil také jako novinář pro Bloomberg a Prague Business Journal, kde monitoroval dění na kapitálových trzích ve střední Evropě, například v sektorech telekomunikací, nemovitostí či IT.

Autorovy články

Lokální investování: Sázejte na to, co znáte a o čem máte nejlepší informace Lokální investování: Sázejte na to, co znáte a o čem máte nejlepší informace

Investice v Asii, do komodit, do Japonska nebo do nových technologií v USA? Globální investor jistě ví, kde momentálně hledat největší absolutní výnos. Jedná se ovšem o emotivní investování, nebo za rozhodnutím je promyšlená analýza a znalost trhů?

SociálníMédia

investičníweb na míru

Výhody registrace:

  • Vlastní nastavení zpráv a výběr sledovaných kurzů.
  • Upozornění na exkluzivní rozhovory a videa, které mohou ovlivnit vývoj kurzů vašich investic.
  • Pravidelný týdenní bulletin s výběrem nejlepších článků a videí na Investičním webu.