Jiří Zendulka analytik, BH Securities

Jiří Zendulka

Autorovy články

Miliony pro manažery Pegasu Nonwovens Miliony pro manažery Pegasu Nonwovens

Růstový příběh výrobce netkaných textilií Pegas Nonwovens se odráží i ve výrazných odměnách pro management. V rámci opčního "virtuálního" programu na akcie Pegasu se čtyři manažeři firmy tento týden dočkali celkem 83 milionů Kč hrubého.

CME: Skupina Nova byla o prázdninách nejúspěšnější v nákupu reklamy
Pod novým vedením CETV došlo jak známo ke změně obchodní politiky domácí skupiny Nova ve vztahu k inzerentům. Dle aktuálně zveřejněných dat společnosti Mediaguru se díky tomu daří televizi získávat inzerenty.

Zdroj: BH Securities

Ovlivní IPO polské Energy akcie ČEZ? Ovlivní IPO polské Energy akcie ČEZ?

V pondělí byla odstartovaná primární emise (IPO) třetí největší polské energetiky Energa. V minulosti debuty polských energetických firem hýbaly s akciemi českého ČEZ. Bude tomu tak i tentokrát?

Zlato je na měsíčním maximu. Přijde korekce? Zlato je na měsíčním maximu. Přijde korekce?

Před týdnem ceny drahých kovů posunula výše řada faktorů - dohoda na americké politické scéně, zhoršení výhledu ratingu USA či oslabení dolaru. Cena zlata se tak dostala z krátkodobého klesajícího trendu.

Telefónica odkupuje vlastní akcie a blíží se dividenda. Jak to zahýbe s cenou? Telefónica odkupuje vlastní akcie a blíží se dividenda. Jak to zahýbe s cenou?

5. března Telefónica C.R. fyzicky spustila další kolo odkupu 2 % vlastních akcií. Od té doby byla na trhu prostřednictvím obchodníka zatím přítomna každý obchodní den. Do středy již firma nakoupila přes 4,29 milionu vlastních akcií. Z letos schváleného objemu odkupů tedy již zrealizovala dvě třetiny.

SociálníMédia

investičníweb na míru

Výhody registrace:

  • Vlastní nastavení zpráv a výběr sledovaných kurzů.
  • Upozornění na exkluzivní rozhovory a videa, které mohou ovlivnit vývoj kurzů vašich investic.
  • Pravidelný týdenní bulletin s výběrem nejlepších článků a videí na Investičním webu.