Kamil Bednář makléř

Kamil Bednář

Autorovy články

Spekulativní tip: Western Digital Spekulativní tip: Western Digital

Společnost Western Digital je globálním poskytovatelem řešení v oblasti sběru, úschovy, správy, ochrany a využívání digitálního obsahu, zahrnujícího audio i video. Mezi produkty firmy patří pevné disky, produkty domácí zábavy či síťové produkty. Dle našeho názoru postaveného na technickém přístupu je zajímavé vstoupit do dlouhé pozice v cenovém pásmu 33,50 až 34,30 USD za akcii s cílovou úrovní 36,90 USD. Je vhodné nastavit stop-loss pokyn na 31,70 USD. Investiční horizont 3 měsíce.

Sázka na těžební sektor v USA, která vám může krátkodobě vydělat skoro 10 % Sázka na těžební sektor v USA, která vám může krátkodobě vydělat skoro 10 %

Společnost Helmerich & Payne poskytuje služby v oblasti těžby ropy a zemního plynu. Provozuje těžební platformy, ropné plošiny či provádí vrty v oblastech Mexického zálivu a Jižní Ameriky. Dále poskytuje smluvním partnerům vyškolené čety pracovníků a různá těžební zařízení. Akcie firmy by mohly být na startu další růstové vlny a zdají se být atraktivní ke spekulativnímu vstupu do dlouhé pozice, samozřejmě v kombinaci s aktivním prodejním stop pokynem pro omezení ztráty v případě nepříznivého vývoje.

Sázka na stabilitu v době tržní hysterie: Intel Sázka na stabilitu v době tržní hysterie: Intel

Intel je světovým lídrem ve vývoji, výrobě a prodeji procesorů do osobních počítačů, PDA, multimediálních vybavení domácností a podobně. Společnost dále prodává paměťové či grafické produkty, síťové a komunikační produkty. Dlouhodobě patří ke stabilním akciím v portfoliích řady velkých fondů.

Akciový tip: Internetová komunikace v západní Evropě pofrčí, akcii pomůže i technická podpora Akciový tip: Internetová komunikace v západní Evropě pofrčí, akcii pomůže i technická podpora

Společnost Freenet poskytuje v Německu internetové a telekomunikační služby - mobilní a pevné telefonní linky, internetové připojení, zpravodajské služby, e-mailové účty či tvorbu webových stránek. Dle našeho názoru postaveného na technickém pohledu je zajímavé vstoupit do trhu nákupem do ceny 12,25 EUR. Jako reálný cíl pro výstup z pozice je cenová úroveň 13,20 EUR. K omezení rizika pro případ nepříznivého vývoje je určitě vhodné zadat do trhu po vstupu do pozice prodejní stop-pokyn, a sice na ceně 11,38 EUR. Investiční horizont je 4 měsíce.

Proč věřit akciím United Technologies? Proč věřit akciím United Technologies?

Společnost United Technologies poskytuje v leteckém či stavebním průmyslu technologické výrobky a podpůrné služby. Produktová řada zahrnuje letecké motory, dopravníky, výtahy, klimatizace a topná zařízení, vrtulníky, požární a bezpečnostní zařízení. Firma působí celosvětově a je méně zadlužená a má v poměru k zisku levnější akcie než celý sektor nebo široký akciový index S&P 500.

SociálníMédia

investičníweb na míru

Výhody registrace:

  • Vlastní nastavení zpráv a výběr sledovaných kurzů.
  • Upozornění na exkluzivní rozhovory a videa, které mohou ovlivnit vývoj kurzů vašich investic.
  • Pravidelný týdenní bulletin s výběrem nejlepších článků a videí na Investičním webu.