Komerční sdělení

Komerční sdělení

Autorovy články

Photon Energy investorům vyplatila již druhý měsíční kupón
Společnost Photon Energy, která je jednou s předních českých firem v oblasti solární energie, vyplatila 13. února investorům již druhý měsíční kupón z nedávno vydaného dluhopisu, který nabízí výnos 6 %. Právě měsíční frekvenci výplaty kupóny řada investorů oceňuje.
FINfest 2016: TOP konference pro finanční poradce FINfest 2016: TOP konference pro finanční poradce

Stávají se alternativní investice běžnými? Kdy přijde pořádný investiční průšvih? Jaké jsou na trhu investiční platformy a jaké poskytují služby? A jak úspěšně nabízet investice? Odpovědi na tyto a další otázky nabídne konference finančních poradců FINfest.

SLEDOVALI JSME ŽIVĚ: Závislost české ekonomiky na automobilovém průmyslu SLEDOVALI JSME ŽIVĚ: Závislost české ekonomiky na automobilovém průmyslu

Institut pro politiku a společnost ve spolupráci s Českou spořitelnou pořádal debatu na téma závislosti české ekonomiky na automobilovém průmyslu. Setkání se zúčastnilo několik předních odborníků, kteří diskutovali o tom, co toto odvětví čeká do budoucna a jak budou změny ve výrobě i užívání automobilů ovlivňovat české hospodářství.

Přednáška ekonoma, který se nebojí jít proti proudu Přednáška ekonoma, který se nebojí jít proti proudu

Společnost TrustWorthy Investment CZ a.s., zve na přednášku připravenou ve spolupráci s renomovaným ekonomem Vladimírem Pikorou. Ten stojí v čele analytického týmu společnosti Next Finance, je autorem knih a článků, na kterých pracuje se svou ženou Markétou Šichtařovou, rovněž ze společnosti Next Finance.

Proč si zajistit kurz koruny? Proč si zajistit kurz koruny?

Česká národní banka udržuje kurz EUR/CZK nad 27. Důvodů pro rozsáhlé intervence na měnovém trhu ale postupně ubývá. Zajistěte si kurz koruny v páru s eurem včas.

Čtvrtá průmyslová revoluce na obzoru Čtvrtá průmyslová revoluce na obzoru

Letos je tomu pět let, co byl na hannoverském průmyslovém veletrhu poprvé použit pojem Průmysl 4.0. Od té doby se čtvrtá průmyslová revoluce pomalu stává realitou. A pozadu nezůstává ani Česká republika.

Jak na flexibilitu a mobilitu práce? Odpověď najdete na této konferenci Jak na flexibilitu a mobilitu práce? Odpověď najdete na této konferenci

Chcete být vždy napřed a nemáte strach z inovací? Chcete efektivně sdílet zkušenosti a být úspěšnými lídry? Chcete angažovaný a motivovaný tým? Chcete řídit rozmanité týmy a zajímá vás mobilita? Pak byste si rozhodně neměli nechat ujít konferenci GO FUTURE, která vám poradí, jak těchto cílů dosáhnout pomocí vizuální facilitace. Poprvé na této konferenci v České republice vystoupí také guru vizuálních inovativních technik v praktickém byznysu Martin Haussmann, zakladatel Bikablo Akademie.

Co s prachama? 6 expertů vám poradí Co s prachama? 6 expertů vám poradí

Pro ty, kdo chtějí být bohatší a umí každý měsíc ušetřit nějaké peníze. Pro lidi nespokojené se současným stavem, kteří se vzdělávají a chtějí vědět, čeho se mají vyvarovat. Pro ty, kteří se raději poučí z chyb druhých, než aby přišli o své peníze. Pro ty, kdo chtějí užitečné rady od těch nejlepších. Právě taková bude jedna netypická investiční konference, na kterou vás chceme pozvat.

O peníze jde až na prvním místě: 5 trumfů z revoluční brokerské dílny O peníze jde až na prvním místě: 5 trumfů z revoluční brokerské dílny

Cenová revoluce brokerské společnosti DEGIRO nabourala zažité pořádky. Nizozemský rebel nabídl v průměru o 80 % levnější služby než konkurence a stal se (i) díky tomu nejrychleji rostoucím dravcem svého druhu v Evropě. Tím to ale nekončí. DEGIRO hodlá zaútočit na výši poplatků u dlouhodobých investičních nástrojů a expandovat do světa. I proto by vás podle šéfa firmy Gijse Nagela měla tato společnost zajímat.

Sázka na sport: Sedm procent za rok s mnohonásobným ochranným polštářem Sázka na sport: Sedm procent za rok s mnohonásobným ochranným polštářem

Probíhající fotbalové EURO, olympijské hry v Riu a další sportovní události znamenají mimo jiné masivní prezentaci těch nejlepších sportovních značek. Na tři firmy vyrábějící sportovní oblečení a vybavení se zaměřila Erste Private Banking a spojila je do investičního produktu, který nabízí vysokou míru ochrany vložených peněz a 7% roční kupon. Detaily nabízí privátní bankéř Pavel Novotný.

2,5 % každý kvartál? V době nízkých sazeb má tento cenný papír smysl 2,5 % každý kvartál? V době nízkých sazeb má tento cenný papír smysl

Dvouletý prémiový dluhopis BANKS AUTOCALL nabízí možnost získat atraktivní čtvrtletní fixní výnos až 2,5 %. Celkový výnos může během dvouleté "životnosti" cenného papíru dosáhnout až 20 %. Dluhopis zaměřený na akcie tří bankovních společností představuje Jiří Bican, osobní bankéř z Erste Private Banking.

SLEDOVALI JSME ŽIVĚ: Jak postavit investiční portfolio a život na pasivních příjmech SLEDOVALI JSME ŽIVĚ: Jak postavit investiční portfolio a život na pasivních příjmech

Co si představíte, když se řekne úspěšný investor? Peníze, nezávislost, neomezené možnosti nebo bezstarostný život? Jen hrstka zasvěcených ví, jak je to doopravdy. Každému úspěchu předchází úsilí, dřina, hodiny práce, ostražitost a dobrý odhad na obchodní partnery. Jednou ze základních složek portfolia každého investora by měly být pasivní příjmy. Ty je nutné si postupně budovat a odhalovat jejich zákonitosti. Jaké zdroje pasivních příjmů lze využít a jaké jsou jejich výhody a úskalí, prozradila nabitá konference Cashflow Summit. Investiční web akci v sobotu celý den sledoval živě.

LYNX: Nová tradingová platforma a 5 000 Kč pro každého jako bonus! LYNX: Nová tradingová platforma a 5 000 Kč pro každého jako bonus!

Koncem dubna broker LYNX představil novou moderní webovou platformu LYNX Basic. Nyní ji mohou vyzkoušet všichni a získat k tomu bonus 5 000 Kč.

Nejlepší věci jsou zadarmo. Včetně investování! Nejlepší věci jsou zadarmo. Včetně investování!

Investoři vedle nejzajímavějšího zhodnocení a co možná nejmenšího rizika řeší také poplatky. V současnosti přitom není problém postavit široce diverzifikované portfolio bez poplatků.

Hledáte firemní dluhopisy se zajímavým výnosem? Zkuste bondy tohoto developera s atraktivními projekty Hledáte firemní dluhopisy se zajímavým výnosem? Zkuste bondy tohoto developera s atraktivními projekty

Růst české ekonomiky a optimismus domácností živí poptávku jak po kancelářských prostorech, tak po nemovitostech určených k bydlení. Developerské společnosti se proto snaží získat peníze na financování atraktivních projektů. Na dluhopisový trh si pro peníze aktuálně jde i společnost GES REAL, která loni dokončila projekt kancelářské budovy Crystal na pražských Vinohradech a nyní plánuje přestavbu architektonicky jedinečné neofunkcionalistické diplomatické čtvrti v Troji. Dluhopis GES REAL s výnosem 5 % určený i pro drobné investory představuje Tomáš Kálal, investiční poradce z Conseq Investment Management.

Chcete investovat do balíku akcií velkých firem? Tento certifikát má smysl! Chcete investovat do balíku akcií velkých firem? Tento certifikát má smysl!

Vyvážené a robustní portfolio může zachránit vaši investici do akcií. Asi jen opravdového začátečníka překvapí, že v takovém portfoliu mají místo akcie velkých firem.

Popularita opcí roste. Nenechte si ujet vlak a obchodujte inteligentně Popularita opcí roste. Nenechte si ujet vlak a obchodujte inteligentně

Opce jsou moderní burzovně obchodovaný instrument, který v posledních letech získává na popularitě také u českých investorů. Po mnoha letech zájmu českých investorů o zahraniční akcie a forex přichází nová vlna silného zájmu o opce. Je zřejmé, že mnoho investorů již získalo zkušenosti s obchodováním, které je přivedly k zájmu o rizikově vyváženější instrumenty, jako jsou burzovní opce, říká Jonáš Mlýnek, ředitel české pobočky brokerské společnosti LYNX.

SLEDOVALI JSME ŽIVĚ: Jak neminout investiční příležitost v evropských P2P půjčkách? SLEDOVALI JSME ŽIVĚ: Jak neminout investiční příležitost v evropských P2P půjčkách?

Ve středu 9. a ve čtvrtek 10. března 2016 se v Konferenčním centru City v Praze konal druhý ročník Evropského summitu P2P a angel investování. Zakladatelé a zástupci nejvýznamnějších evropských P2P platforem představili účastníkům setkání příležitosti, které se před investory otevírají, a ukázali, jak P2P půjčky mění prostředí financování malých a středních firem v Evropě. V neposlední řadě měli účastníci možnost potkat příjemce P2P půjček a poznat jejich podnikatelské záměry.

Nejlepší německý zaměstnavatel roku 2015 hledá 20 realitních obchodníků v Praze. Máte zájem? Nejlepší německý zaměstnavatel roku 2015 hledá 20 realitních obchodníků v Praze. Máte zájem?

Exkluzivní a jedna z největších realitních společností na světě Engel & Vőlkers bude pořádá 3. března v luxusním prostředí Art Hotelu Le Palais v Praze svůj náborový večírek. Zaregistrujte se a přijďte se seznámit s novými pracovními místy u nejlepšího německého zaměstnavatele roku 2015.

Příručka investora: Darujte (nebo si nadělte) k Vánocům knihu Příručka investora: Darujte (nebo si nadělte) k Vánocům knihu

Tato kniha se stala inspirací pro tisíce čtenářů po celém světě. Setkáte se s v ní s příběhy lidí, kteří dokázali zbohatnout díky systematickému dodržování konkrétních pravidel během takzvaného live tradingu. Bez ohledu na původní povolání jsou dnes úspěšnými obchodníky a investory. V knize jsou představeny obchodní přístupy a strategie, které vám pomohou pochopit, jak lze díky píli dosáhnout úspěchu ve zdánlivě složitém světe investic.

SociálníMédia

investičníweb na míru

Výhody registrace:

  • Vlastní nastavení zpráv a výběr sledovaných kurzů.
  • Upozornění na exkluzivní rozhovory a videa, které mohou ovlivnit vývoj kurzů vašich investic.
  • Pravidelný týdenní bulletin s výběrem nejlepších článků a videí na Investičním webu.