Leveltrading.net

Leveltrading.net

Autorovy články

České akcie: Přehled investičních doporučení České akcie: Přehled investičních doporučení

Hlavním tématy uplynulého týdne byly Irsko a Korea. Evropské trhy se zhruba udržely, pražská burza ztratila 1,8 procenta. Zajímavé je, že se v nervózním prostředí nedaří českým fundamentálně kvalitním akciím s extrémně atraktivním dividendovým výnosem, které by z nejistého tržního prostředí měly spíše těžit.

České akcie: Přehled doporučení na SPADové tituly České akcie: Přehled doporučení na SPADové tituly

Index pražské burzy posílil v uplynulém týdnu o necelé procento. K nejvíce rostoucím titulům opět patřily akcie KITD, výrazněji posiloval Philip Morris. Nejvíce oslabily v týdnu akcie ECM. Výborné výsledky vykázala Komerční banka, ta je však dle našich kritérií nadhodnocená a na současných cenách nepřipravujeme na titulu obchody.

Co čekat od amerických akcií v předvečer oznámení Fedu? Co čekat od amerických akcií v předvečer oznámení Fedu?

Uplynulý týden byl na trzích pouze stagnační (konsolidační). Na grafech lze vidět sérii denních Doji svící na několikaměsíčních maximech (SPX index). Další pohyb by tedy podle technické analýzy teoreticky měl být nahoru, ale... Pro další pohyb na finančních aktivech se čeká na středeční Fed a velikost a termíny oznámeného QE2 (druhé fáze kvantitativního uvolňování).

SociálníMédia

investičníweb na míru

Výhody registrace:

  • Vlastní nastavení zpráv a výběr sledovaných kurzů.
  • Upozornění na exkluzivní rozhovory a videa, které mohou ovlivnit vývoj kurzů vašich investic.
  • Pravidelný týdenní bulletin s výběrem nejlepších článků a videí na Investičním webu.