Michaela Lojínová makléřka, CYRRUS

Michaela Lojínová

Absolventka oboru Provoz a ekonomika na ČZU (předmětem státní zkoušky Burzy a cenné papíry na trhu). Licencovaná makléřka ve společnosti CYRRUS od září 2007. Obchoduje zejména na německé a americké burze na intradenní bázi, a zároveň spravuje dlouhodobá portfolia.

Autorovy články

Spekulativní tip: Deutsche Telekom Spekulativní tip: Deutsche Telekom

Deutsche Telekom je jeden z největších telekomunikačních operátorů na světě. Spadá pod něj nespočet operátorů ve více než 50 zemích světa, mezi nimi například český T-Mobile či Slovenský Telekom. Společnost, která má na 247 tisíc zaměstnanců, obsluhuje dohromady asi 200 milionů zákazníků.

Podaří se Vivendi dokončit prodej Maroc Telecom? Můžete si na to zaspekulovat! Podaří se Vivendi dokončit prodej Maroc Telecom? Můžete si na to zaspekulovat!

Vivendi je francouzská společnost působící v oblasti médií, zábavy a telekomunikací. Patří k předním výrobcům počítačových her (Activision Blizzard), vlastní televizní společnost CANAL+ a do její skupiny patří i druhý největší francouzský mobilní operátor SFR, v němž Vivendi nedávno dokoupila zbývající 44% podíl od Vodafonu. Z převzetí tak budou plynout další zisky kolem 600 milionů eur v letech 2012 i 2013.

SociálníMédia

investičníweb na míru

Výhody registrace:

  • Vlastní nastavení zpráv a výběr sledovaných kurzů.
  • Upozornění na exkluzivní rozhovory a videa, které mohou ovlivnit vývoj kurzů vašich investic.
  • Pravidelný týdenní bulletin s výběrem nejlepších článků a videí na Investičním webu.