Patrik Komárek makléř, brokerjet ČS

Patrik Komárek

Vystudoval ekonomickou fakultu v Ostravě zakončenou titulem inženýr, složil makléřskou zkoušku I. třídy a má derivátovou licenci. Na akciovém trhu se jako makléř pohybuje již 15 let. K jeho zájmům patří hlavně sport, vinařství a technická analýza.

Autorovy články

Profesionál aneb koňský handlíř Profesionál aneb koňský handlíř

Mnoho klientů si vybírá svého obchodníka dle výše poplatků. Pokud si klient obchoduje sám přes on-line platformu, je to určitě logické, zvláště pokud klient upřednostňuje krátkodobé obchodování. Samozřejmě, že je také důležitá kvalita platformy, uživatelská příjemnost, šíře nabízených produktů apod. Má klient preferovat výběr obchodníka dle poplatků také v případě, že bude obchodovat přes makléře? Zde je potřeba určitě zvážit další velice důležité atributy.

Řecká privatizace: Investujte do státní energetiky Řecká privatizace: Investujte do státní energetiky

Řecká vláda ve středu 22. června schválila úsporný plán, který počítá mimo jiné s privatizací státních firem. S touto myšlenkou souhlasí i většina řeckých obyvatel, kterým se více líbí jít touto cestou, než přijímat další úsporná opatření, která budou mít na veřejnost přímé dopady – snížení počtu zaměstnanců veřejného sektoru, restrukturalizace či uzavření některých státních podniků, zvýšení daní a podobně. Společnost BrokerJet vidí v privatizaci řeckých státních podniků investiční příležitost.

SociálníMédia

investičníweb na míru

Výhody registrace:

  • Vlastní nastavení zpráv a výběr sledovaných kurzů.
  • Upozornění na exkluzivní rozhovory a videa, které mohou ovlivnit vývoj kurzů vašich investic.
  • Pravidelný týdenní bulletin s výběrem nejlepších článků a videí na Investičním webu.