Patrik Nacher

Patrik Nacher

Absolvent Bankovního institutu. V letech 1996 až 2004 pracoval v různých tiskových a mediálních pozicích ODS, později Unie svobody. Podílel se na volebních kampaních do PS, Senátu a do krajských zastupitelstev. Mezi roky 2002 a 2004 byl poradcem místopředsedy vlády Petra Mareše, v letech 2004 až 2006 mediálním poradcem ministra obrany Karla Kühnla. Od roku 2005 se angažuje pro Národní radu osob se zdravotním postižením ČR, aktuálně je mediálním poradcem této organizace. Je majitelem společnosti Digitaiment, která se zabývá mediálním a PR poradenstvím. Provozuje několik internetových stránek, z nichž nejznámější se zabývá tématem bank, poplatků a zvyšování finanční samostatnosti spotřebitelů – www.bankovnipoplatky.com. Byl spolumajitelem prvního kamenného obchodu pro levoruké ve střední Evropě. Je ženatý a má dceru.

Autorovy články

Nejabsurdnější nařízení EU: Na příliš křivé banány stále nic nemá Nejabsurdnější nařízení EU: Na příliš křivé banány stále nic nemá

Hlasování o nejabsurdnější nařízení EU, které jako subkategorie populární ankety o nejabsurdnější bankovní poplatek 2012 běží na webu www.bankovnipoplatky.com, v průběžném pořadí rozdalo karty jednoznačně. Za zlatem suverénně kráčí norma pro určení zahnutí banánu, která zatím získala přes třetinu všech hlasů.

Češi na tom nejsou s finanční gramotností tak zle Češi na tom nejsou s finanční gramotností tak zle

Finanční gramotnost Čechů není taková tragédie, jak si možná sami Češi myslí. V obsáhlém testu serveru Bankovnipoplatky.com a portálu iDNES.cz zodpověděla více než polovina účastníků správně 90 % otázek.

SociálníMédia

investičníweb na míru

Výhody registrace:

  • Vlastní nastavení zpráv a výběr sledovaných kurzů.
  • Upozornění na exkluzivní rozhovory a videa, které mohou ovlivnit vývoj kurzů vašich investic.
  • Pravidelný týdenní bulletin s výběrem nejlepších článků a videí na Investičním webu.