Petr Klepetko Klubinvestoru.com

Petr Klepetko

Autorovy články

Pikantní situace na USD/JPY Pikantní situace na USD/JPY

Během posledního měsíce minulého roku zaznamenaly prakticky všechny USD měnové páry velkou změnu. Příčinou začínají být obavy z chystaného zvyšování úrokových sazeb v USA.

Zlato - technická analýza a investiční nástroje (ETF a opce) Zlato - technická analýza a investiční nástroje (ETF a opce)

Jelikož zlato bylo v nedávné době hitem číslo jedna a v současné době haló okolo něj utichlo, je čas podívat se, jestli nenastal vhodný okamžik k nákupu předtím, než se opět zvedne všeobecný zájem o jeho koupi.

Britská libra zažívá těžké časy: technická analýza aktuálního vývoje Britská libra zažívá těžké časy: technická analýza aktuálního vývoje

Zhoršující se ekonomická situace ve Velké Británii naznačuje, že libra se v příštích měsících bude potýkat s poklesem relativní hodnoty. Tato slabost se velmi silně projevuje v podstatě na všech jejích párech.

Prorazí ropa support? Prorazí ropa support?

Trh ropy v poslední době nabízí poměrně solidní příležitosti k vydělání a to jak pro intradenní tak pro poziční obchodníky. Černé zlato se během minulého týdne (7 – 11.9.) přiblížilo k technicky nejzajímavějšímu okamžiku za poslední půlrok.

SociálníMédia

investičníweb na míru

Výhody registrace:

  • Vlastní nastavení zpráv a výběr sledovaných kurzů.
  • Upozornění na exkluzivní rozhovory a videa, které mohou ovlivnit vývoj kurzů vašich investic.
  • Pravidelný týdenní bulletin s výběrem nejlepších článků a videí na Investičním webu.